خرید اکانت پرمیوم Dongu VPN با قیمت عالی


خرید اکانت پرمیوم Dongu VPN با قیمت عالی

نصب برنامه Dongu VPN برای اندروید + رایگان

فیلتر‌ شکن Dongu VPN یکی از بهترین برنامه‌ هایی می‌ باشد که در گوگل پلی وجود دارد. و شما می‌ توانید آن را به راحتی بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنید و با اتصال به سرور های آن محدودیت‌ های موجود در کشورتان را از بین ببرید.
علاوه بر آن به دلیل قدرت بالایی که این فیلتر شکن دارد به راحتی می‌ توانید فیلم‌ های مورد نظر خود را تماشا کنید.

لازم به ذکر است که این برنامه از محیط بسیار زیبا و جذاب استفاده می‌ کند. که ما برای اتصال به آن لازم است که بر روی گزینه اتصال خودکار این فیلتر شکن کلیک کنیم. البته ممکن است با ضربه زدن بر روی این گزینه نتوانیم اتصال خود را برقرار کنیم و بهتر باشد که از سرور های پولی این فیلتر شکن استفاده کنیم.

سرور های رایگان و پرمیوم

در این فیلتر شکن انواعی از سرور های مختلف وجود دارد که بیشتر آن ها رایگان هستند. که به صورت خودکار یا دستی می‌ توانید به آن ها متصل شوید. اما این برنامه دارای سرور های پرمیوم نیز می‌ باشد. که فقط در کشور دانمارک وجود دارد و برای استفاده از آن لازم است که آن را خریداری کنید.

خرید اکانت پرمیوم

همانطور که گفته شد به جز سرور های رایگان این فیلتر شکن، دارای اکانت پرمیوم می‌ باشد که به سه صورت می توانید آن ها را خریداری کنید: اکانت یک ماهه_ شش ماهه_ یک ساله

  دانلود فیلتر شکن Browser Buddy برای گوشی اندرویدی

هر یک از این اکانت‌ ها قیمت‌ های متفاوت دارد که بر اساس نیاز خود می‌ توانید آن ها را خریداری کنید. ولی لازم به ذکر است که سرور های پرمیوم دارای ویژگی‌ های زیر می‌ باشد:
بدون نیاز به تماشای تبلیغات
دارای سرعت بالاتر
برقراری اتصالی پایدارتر
افزایش امنیت اتصال

ایجاد اکانت در فیلتر شکن Dongu VPN

برای اینکه از سرور های پرمیوم این فیلتر شکن استفاده کنید لازم است که اکانت برای خود ایجاد کنید. تا بتوانید سرور های پرمیوم آن را خریداری کنید. اما برای استفاده از سرور های رایگان لازم نیست اکانت برای خود ایجاد کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *