دانلود فیلتر شکن سریع Distant Vpn


دانلود فیلتر شکن سریع Distant Vpn

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن دیستنت برای اندروید

برخی از وب‌سایت‌ ها و ارائه‌ دهندگان محتوا دسترسی از مکان‌ های خاص را مسدود می‌کنند ولی با فیلتر شکن اندروید Distant Vpn می توانید این موارد را رفع انسداد کنید. علاوه بر آن می توانید از میان انواع سرورها که در کشورها و مکان‌ های متعددی قرار دارند یکی را انتخاب و سپس آدرس IP خود را تغییر دهید.

دانلود فیلترشکن تایگر اندروید

 

دانلود فیلترشکن DD Live Vpn برای اندروید

ایمن و‌ قابل اعتماد

این فیلتر شکن تمام دستگاه های شما را ایمن می کند و از حریم خصوصی شما محافظت می کند. هزاران کاربر در سراسر جهان این برنامه را نصب کرده اند زیرا امنیت بالایی را با رمزگذاری درجه نظامی فراهم می کند. بنابراین می‌توانید با خیال راحت نسخه اصلی آن را نصب کنید و به صورت ناشناس مرور کنید و هیچ گزارشی از فعالیت‌ های آنلاین خود را نگه ندارید.

اتصال خودکار و دستی به سرور های برنامه Distant Vpn

برای اتصال به سرور های برنامه کافی است برنامه را باز کنید. سپس گزینه اتصال خودکار را فشار دهید تا بتوانید به سریع ترین سرور متصل شوید. یا می توانید به صورت دستی کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی اتصال کلیک کنید سپس به یک سرور سریع متصل می شوید. تا بتوانید با خیال راحت همه سایت ها را مرور کنید.

ویژگی های کاربردی فیلتر شکن Distant Vpn

بدون محدودیت سرعت و محدودیت پهنای باند
استفاده آسان تنها با یک کلیک بدون نیاز به دسترسی روت
ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند.
بالاترین سرعت و قابلیت اطمینان سرور با امن ترین راه حل های موجود
داده های خصوصی شما را با استفاده از پروتکل های پیشرفته در هر زمان رمزگذاری می کند.

  دانلود فیلتر شکن HymoVpn نسخه جدید

رمزگذاری سریع

هنگام نصب این برنامه شما نیازی به پیکربندی ندارید، فقط کافیست روی یک دکمه کلیک کنید، تا بتوانید به اینترنت دسترسی داشته باشید. این برنامه اتصال شما را رمزگذاری می‌کند تا اشخاص ثالث نتوانند فعالیت اینترنتی شما را ردیابی کنند بنابراین هنگام مرور کاملا ایمن هستید. در نتیجه دیستنت وی پی ان یک اتصال سریع با اعتماد بالا را برای شما فراهم می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *