نصب برنامه پرسرعت ‌DA VPN برای تلگرام و‌ واتساپ


نصب برنامه پرسرعت ‌DA VPN برای تلگرام و‌ واتساپ

دانلود فیلتر شکن قوی ‌DA VPN نسخه قدیمی

اگر در گوگل پلی کلمه فیلتر شکن را جستجو کنید لیست نامحدودی از فیلتر شکن‌ ها برای شما نمایش داده می‌ شود. که می‌ توانید با مقایسه آن ها یکی از بهترین‌ ها را برای خود انتخاب کنید. اما برای راحتی کار ما در اینجا فیلتر شکن ‌DA VPN را معرفی می کنیم که دارای خدمات بسیار خوبی است. بنابراین تا آخر این پست همراه ما باشید تا با ویژگی‌ های این برنامه آشنا شوید.

فیلتر شکن ‌DA VPN در چه کشور هایی سرور دارد؟!

درست است که این فیلتر شکن در تمام کشور های جهانی دارای سرور های پرسرعت و نامحدود می‌ باشد. اما مهم‌ ترین سرور این برنامه در کشور آمریکا است که از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. و شما بهتر است که به سرور های آمریکایی این برنامه متصل شوید. تا بتوانید به صورت نامحدود و پایدار محدودیت‌ های کشور خود را از بین ببرید.

Screenshot image 1

مدت زمان محدود اتصال

وقتی که وارد این فیلتر شکن می‌ شوید با محیطی ساده و زیبا روبرو می‌ شوید که دارای گزینه‌ های کاربردی می‌ باشد و بهترین گزینه آن اتصال خودکار است. که فقط باید بر روی آن کلیک کنید تا بتوانید اتصال خود را ایجاد کنید. فقط تنها نکته منفی که این برنامه دارد این است که زمان اتصال به آن محدود می‌ باشد و حدوداً پس از نیم ساعت شما مجبور هستید به سرور دیگری متصل شوید و دوباره روند اتصال را طی کنید. که البته این موضوع به کیفیت اتصال شما کمک می‌ کند.

  دانلود فیلتر شکن قوی و رایگان WATER VPN برای اندروید

Screenshot image 2

رفع محدودیت پیام رسان های مختلف

بهترین کاربردی که این فیلتر شکن برای شما دارد این است که می‌ توانید محدودیت‌ های مختلف که بیشتر بر خدمات خارجی اعمال شده است را از بین ببرید. و به تمام پیام رسان‌ های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. چون بیشتر کاربران برای ارتباط با دیگران از پیام رسان‌ های خارجی مانند تلگرام، واتساپ و اینستاگرام استفاده می‌ کنند. که به صورت طبیعی با اینترنت کشور ما فیلتر است. ولی وقتی به یکی از سرور های این برنامه متصل می‌ شویم چون آدرس آی پی ما تغییر می‌ کند به راحتی می‌ توانیم فیلتر و سانسور این برنامه‌ها را دور بزنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *