دانلود فیلتر شکن اندروید Daily VPN Lite رایگان


دانلود فیلتر شکن اندروید Daily VPN Lite رایگان

دانلود دیلی وی پی ان لایت با لینک مستقیم

به دلیل اینکه انواع خدمات در کشور ما فیلتر شده است نیاز ما به فیلتر شکن‌ ها افزایش پیدا کرده است. و ما به نصب وی پی ان‌ های جدید روی آورده‌ ایم. که یکی از آن ها فیلتر شکن های جدید برنامه Daily VPN Lite می‌ باشد. که می‌ توانیم این برنامه را به صورت رایگان بر روی دستگاه‌ های مختلف خود نصب کنیم و از خدماتش بهره ببریم.

Screenshot image

امکانات اصلی در فیلتر شکن Daily VPN Lite

۱_ تغییر سرور به راحتی

با سرور های پرسرعتی که این فیلتر شکن دارد شما به راحتی می‌ توانید محدودیت‌ ها را در کشورتان از بین ببرید. همچنین اگر حس کردید سرور اتصالی شما کمی ضعیف شده است می‌ توانید به راحتی سرور خود را به کشور دیگری تغییر دهید. و این کار را می‌ توانید تنها با یک ضربه انجام دهید بدون اینکه وقت زیادی از شما گرفته شود.

۲_ ایجاد پروفایل شخصی

محیط این فیلتر شکن مانند سایر برنامه‌ ها نمی‌ باشد و بسیار جذب کننده است. در ابتدا شما برای اینکه بتوانید از این برنامه استفاده کنید لازم است در این فیلتر شکن ثبت نامی انجام دهید و اطلاعات خصوصی خود را در اختیار این برنامه بگذارید. به صورت کلی نیاز دارید که در این برنامه اکانت داشته باشید. البته این فیلتر شکن تمامی داده‌ های شما را خصوصی نگه می‌ دارد.

۳_ دارای سرور های پرمیوم

علاوه بر سرور های رایگان و پرسرعتی که این برنامه در اختیار شما می‌ گذارد. برای دریافت خدمات بهتر و بیشتر می‌ توانید از سرور های پرمیوم این برنامه استفاده کنید. که برای این کار لازم است آن ها را خریداری کنید. همچنین این نوع سرورها مدت زمان محدود دارند و پس از اینکه مدت آن ها تمام شود، شما دوباره باید آن ها را خریداری کنید.

  دانلود فیلتر شکن اندروید Woman Vpn + لینک دانلود

۴_ استفاده از خدمات Daily VPN Lite بدون محدودیت

آخرین ویژگی که باعث محبوبیت این فیلتر شکن جدید شده است نامحدود بودن خدمات این برنامه است. تا شما بتوانید به هر اندازه که می‌ خواهید از این برنامه استفاده کنید و نگران این نباشید که در حین مرور حجم فیلتر شکن شما تمام شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *