دانلود فیلتر شکن CR TUNNEL VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن CR TUNNEL VPN برای آیفون

دانلود فیلتر شکن اندروید سی آر تونل وی پی ان

برای اینکه بتوانید برنامه های فیلتر شده مورد نیاز خود را نصب کنید نیاز به فیلتر شکن دارید. شما می توانید با استفاده از برنامه CR TUNNEL VPN تمامی محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید. و به محتوای مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید. و از اینترنت پرسرعت و نامحدود در کشور های مختلف لذت ببرید.

برنامه CR TUNNEL VPN دارای سرور های سریع

یکی از نکات مثبت این برنامه وجود سرور های پرسرعت است. که به وسیله آن می توانید هر برنامه ای را نصب و استفاده کنید. علاوه بر آن شما می توانید با نصب برنامه های مختلف تماس های ویدیویی و صوتی برگذار کنید و با بالاترین کیفیت کار های خود را انجام دهید.

قرار دادن یک آدرس جدید برای مرور شما

اگر می خواهید هنگام‌ بازدید از سایت ها مورد حمله افراد هکر قرار نگیرید و موقعیتتان کاملا حفظ شود. نیاز است به سرور های پرسرعت این فیلتر شکن متصل شوید. در این صورت با ایمن کردن موقعیت مکانی شما و ایجاد یک آدرس جدید برای خود، می توانید با خیال راحت به گشت و گذار در سایت های مختلف بپردازید و‌از ردیابی شدن اطلاعات خود جلوگیری کنید.

بدون محدودیت زمانی

قابلیت مهم این برنامه وجود سرور های بدون محدودیت است. یعنی شما به هر مقدار که بخواهید می توانید از این فیلتر شکن و سرور هایش استفاده کنید. بدون اینکه حجم خاصی برای شما در نظر گرفته شده باشد. در کل شما می توانید هر ساعت از شبانه روز به هر مقدار که می خواهید از این برنامه به صورت رایگان استفاده کنید.

  دانلود فیلتر شکن Clear Vpn نسخه مود شده

نماگرفت

استفاده آسان از فیلتر شکن CR TUNNEL VPN

استفاده از خدمات این فیلتر سکن بسیار ساده است و شما تنها باید این برنامه را اجرا کنید و بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید. تا به سرور های این برنامه به صورت خودکار متصل شوید. و از خدمات بینظیر این برنامه به سادگی و به صورت کاملا رایگان برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *