دریافت برنامه رایگان ComOnVPN آخرین نسخه قابل نصب


دریافت برنامه رایگان ComOnVPN آخرین نسخه قابل نصب

دانلود فیلتر شکن پرسرعت ComOnVPN برای گوشی همراه

اگر قصد نصب فیلتر شکن بر روی دستگاه‌ های اندرویدی و کامپیوتر خود را دارید، پیشنهاد ما به شما برنامه ComOnVPN می‌ باشد. چون این فیلتر شکن با وجود اینکه رایگان است می‌ تواند خدمات بسیار عالی را به کاربران خود ارائه کند. تا آن ها بتوانند به راحتی بر تمامی محدودیت‌ ها غلبه کنند و سانسور ها را دور بزنند.

ویژگی های اصلی فیلتر شکن ComOnVPN

دارای گزینه اتصال خودکار برای اتصال به سرور های رایگان برنامه
برخورداری از محیط کاربری ساده و زیبا
دارای گزینه دارک مود و لایت مود
پشتیبانی از تمامی اینترنت‌ ها و دستگاه‌ های مختلف
برخورداری از سرور های پرسرعت در سرتاسر جهان
محافظت از اطلاعات خصوصی و موقعیت مکانی واقعی ما

Screenshot image

دسترسی به اینترنت پرسرعت و پایدار

هنگامی که ما به سرور های پرسرعت این برنامه متصل می‌ شویم چون آدرس آی پی ما تغییر می‌ کند. می‌ توانیم در اینترنت به صورت نامحدود به گشت و گذار بپردازیم. همچنین سرور های پرسرعت این برنامه برای ما اتصال پایدار ایجاد می‌ کنند. بنابراین می‌ توانیم به موارد دلخواه خود در کشور دسترسی پیدا کنیم بدون اینکه محدودیتی بر سد راه ما قرار بگیرد.

قابلیت اتصال تا ۳ دستگاه

این برنامه دارای سرور رایگان و پرمیوم می‌ باشد که برای اتصال به سرور های رایگان این برنامه می‌ توانیم از گزینه اتصال خودکار یا دستی استفاده کنیم.
اما برای بهره بردن از سرور های پرمیوم فیلتر شکن لازم است برای خود یک اکانت ایجاد کنیم. سپس این نوع سرورها را خریداری کنیم.
نکته خوب و جالبی که این برنامه دارد این است که وقتی ما سرور های این برنامه را خریداری می‌ کنیم. می‌ توانیم به صورت همزمان با سه دستگاه به این سرور ها متصل شویم. که این موضوع به خاطر این است که هم این سرورها از سرعت بالایی برخوردار هستند و هم در هزینه‌ های ما صرفه‌ جویی می‌ شود.

  فیلتر شکن شدوساکس

Screenshot image

بنابراین با توجه به ویژگی‌ های گفته شده در برنامه ComOnVPN می‌ توان نتیجه گرفت که این فیلتر شکن می‌ تواند گزینه عالی برای گوشی‌ های همراه ما باشد. تا به وسیله آن بتوانیم به موارد مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنیم و محدودیت‌ ها را دور بزنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *