دانلود فیلتر شکن پرسرعت و نامحدود Cobra VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن پرسرعت و نامحدود Cobra VPN برای اندروید

لینک دانلود فیلتر شکن کبری وی پی ان

اگر محدودیت های موجود در کشور شما را هم اذیت می کند و نمی گذارد به سادگی به سایت های دلخواه خود دسترسی پیدا کنید، دیگر لازم نیست نگران باشید. چون ما می خواهیم به شما برنامه ای پرسرعت را معرفی کنیم تا به وسیله آن بتوانید هر فیلترینگی را دور بزنید. و به سادگی برنامه های مسدود شده را برای خود دانلود کنید. این فیلتر شکن، برنامه Cobra VPN نام دارد که به هیچ عنوان امنیت اطلاعات شما را به خطر نمی‌ اندازد تا بتوانید با اطمینان خاطر هر فعالیتی انجام دهید‌.

دارای سرور هایی در کشور های مختلف

این فیلتر شکن سرور های مختلفی در چندین کشور جهان دارد. تا شما بتوانید به سادگی یکی از آن ها را انتخاب کنید و با اتصال به آن مروری سریع و نامحدود داشته باشید. این ویژگی توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. به گونه‌ ای که امروزه این اپلیکیشن یکی از محبوب ترین فیلتر شکن هایی است که در بازار وجود دارد. به صورتی که این وی پی ان امروزه چند هزار کاربر فعال دارد و کاربران زیادی از این برنامه به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده می کنند.

نصب بازی های گوناگون در سراسر جهان با برنامه Cobra VPN

یکی از کارهایی که این فیلتر شکن برای شما انجام می‌ دهد نصب بازی های مختلف است. علاوه بر آن با سرور های با کیفیت این برنامه شما می توانید به صورت آنلاین هر بازی که مورد علاقه‌تان است را انجام دهید. و هیچگاه کاهش سرعت اینترنت را تجربه نکنید.

  دانلود فیلتر شکن Powerfull Vpn با لینک مستقیم

 

نماگرفت

ایجاد یک آدرس جدید توسط Cobra VPN برای مرور نامحدود شما

در کنار ویژگی های گفته شده یکی از مهمترین امکانات این برنامه امنیت بالایی است که در اختیار شما قرار می دهد. تا شما بتوانید با این امنیت به سادگی به هر سایتی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. و بدون اینکه موقعیت مکانیتان شناسایی شود، به موارد دلخواه خود دسترسی پیدا کنید. یعنی وقتی این برنامه را روشن می کنید به صورت خودکار موقعیت مکانی شما تغییر می‌کند. تا با آدرس جدید بتوانید برنامه های مختلف را نصب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *