دانلود فیلتر شکن Charm Vpn برای آیفون بدون محدودیت


دانلود فیلتر شکن Charm Vpn برای آیفون بدون محدودیت

نسخه جدید برنامه Charm Vpn برای ویندوز + رایگان

یکی از پرکاربرد ترین برنامه های امروزی فیلتر شکن ها هستند. که به وسیله آن ها می توانید تمام محدودیت ها را دور بزنید و به موارد دلخواه خود در کشور دسترسی پیدا کنید. یکی از پرسرعت ترین فیلتر شکن های دردسترس شما برنامه Charm Vpn است. که وقتی به سرور های آن متصل می شوید می توانید هر فیلترینگی را دور بزنید و برنامه های دلخواهتان را نصب و از امکانات آن ها بهره مند شوید.

سرور های نامحدود Charm Vpn در سراسر جهان

با نصب این برنامه می توانید به سادگی به سرور های این فیلتر شکن که در کشور های مختلف پراکنده شده‌ اند، متصل شوید. از جمله این کشور ها می‌ توان به آمریکا، انگلستان، روسیه، اسپانیا، فرانسه و دیگر کشورها نام برد. که به صورت خودکار و یا دستی می توانید پرسرعت ترین سرور را انتخاب کنید و با کلیک بر روی آن اتصال پرسرعت و نامحدود خود را برقرار کنید.

Screenshot image

پنهان کردن آدرس آی پی خود

وقتی به یکی از سرور های این برنامه متصل می شوید، تمام داده های مهمتان خصوصی می شود. و هیچکس نمی تواند شما را ردیابی یا شناسایی کند. در نتیجه آدرس آی پی شما پنهان می شود و یک موقعیت جدید برای شما ایجاد می شود. به گونه ای که وقتی با این برنامه آنلاین می شوید هیچکس متوجه نشود موقعیت اصلی شما کجا قرار دارد. تا بتوانید به دور از ردیابی شدن توسط افراد هکر در هر سایتی آنلاین شوید.

  بهترین فیلتر شکن برای تلگرام

Screenshot image

اتصال آسان و راحت به برنامه Charm Vpn

اینکه چگونه به سرور های این برنامه متصل شوید اصلا کار دشواری نیست. زیرا این برنامه از رابط کاربری ساده و آسانی برخوردار است و همه افراد حتی با تجربه کم می تواند از این برنامه به سادگی استفاده کنند و به سرورهای پرسرعت موجود در این برنامه متصل شوند. برای اتصال به این برنامه فقط کافی است آن را نصب کنید و بر روی سرور دلخواهتان که سرعت بالایی دارد کلیک کنید. تا اتصال شما در کوتاه ترین زمان ممکن برقرار شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *