دانلود فیلتر شکن خصوصی butter VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن خصوصی butter VPN برای آیفون

دانلود رایگان butter VPN با لینک مستقیم

فیلتر شکن‌ های متعددی در کشور ما وجود دارد که با نصب آن ها ما به راحتی می‌ توانیم محدودیت‌ های موجود در کشورمان را از بین ببریم. به دلیل اینکه امروزه کاربران دائماً از فیلتر شکن استفاده می‌‌ کنند، ممکن است بر روی فیلتر شکن‌ های محبوب ترافیک زیادی اعمال شده باشد. به همین دلیل بهتر است که ما از فیلتر شکن‌ های جدید که کاربران کمتری آن را نصب کرده‌ اند، استفاده کنیم.
یکی از این فیلتر شکن‌ ها که اسم جالبی هم دارد، برنامه‌ butter VPN است. که حدود ۱۰ هزار کاربر فعال دارد. و ما می‌ توانیم با نصب این برنامه بر روی دستگاه خود کارهای روزمره خود را انجام دهیم و به برنامه‌ های مورد نظرمان دسترسی پیدا کنیم.

روش استفاده از فیلتر شکن butter VPN

به دلیل اینکه این فیلتر شکن دارای رابط کاربری آسانی می‌ باشد و در این فیلتر شکن گزینه‌ های پیچیده وجود ندارد. ما به راحتی می‌ توانیم از خدمات این برنامه استفاده کنیم.
برای اینکه بتوانیم به سرور های این فیلتر شکن متصل شویم کافی است بر روی گزینه اتصال خودکار کلیک کنیم. در این صورت خود برنامه برای ما سروری قوی انتخاب می‌ کند. تا با برقراری اتصالمان بتوانیم محدودیت‌ های موجود در کشورمان را از بین ببریم.
همچنین وقتی به این فیلتر شکن متصل شدیم، برنامه به صورت خودکار محیطی ایمن را برای ما فراهم می‌ کند. تا فعالیت‌ های خود را بدون اینکه ردیابی شویم، انجام دهیم.

  دانلود فیلتر شکن surfshark vpn با لینک مستقیم

Screenshot image

تغییر موقعیت مکانی

همان طور که گفته شد این فیلتر شکن از ردیابی شدن ما جلوگیری می‌ کند و این کار را با تغییر موقعیت مکانی ما به سروری که به آن متصل شده‌ایم انجام می‌ دهد. یعنی تا وقتی که به این فیلتر شکن متصل هستیم هیچ فرد ناشناسی نمی‌ تواند متوجه شود که ما در چه کشوری قرار داریم.

ویژگی های اصلی فیلتر شکن butter VPN

اتصال و قطع اتصال راحت
دارای محیطی جذاب و ساده
برخورداری از سرور های پرسرعت در سراسر جهان
رمزگذاری اطلاعات خصوصی ما
اتصال به سرور ها به صورت رایگان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *