دانلود فیلتر شکن BURIKITZ PRO VPN برای آیفون با لینک دانلود


دانلود فیلتر شکن BURIKITZ PRO VPN برای آیفون با لینک دانلود

دانلود نسخه مود شده فیلتر شکن BURIKITZ PRO VPN برای ویندوز

با توجه به محدودیت های موجود در کشور و عدم امکان دسترسی به سایت های مختلف، همه ما نیاز به یک فیلتر شکن قوی داریم. که به وسیله آن بتوانیم هر فیلترینگی را دور بزنیم. یکی از برنامه‌ های مهم در این زمینه فیلتر شکن BURIKITZ PRO VPN است. که با اتصال به سرور های آن شما می توانید به راحتی تمام برنامه های خود را نصب کنید و به هر چیزی که می خواهید دسترسی پیدا کنید.

اتصال خودکار و ساده به سرور های برنامه BURIKITZ PRO VPN

یکی از قابلیت های پیشرفته این برنامه اتصال راحت به سرور ها است. یعنی وقتی شما این برنامه را نصب کنید می توانید بر روی دکمه موجود در این برنامه کلیک کنید تا خود برنامه به صورت خودکار شما را به یکی از بهترین سرور ها متصل کند. این قابلیت باعث می‌ شود که اتصال شما هیچگاه ضعیف نشود و همیشه به بهترین سرور این برنامه متصل باشید.

شخصی کردن گوشی همراه خود

هر داده شخصی شما در این برنامه کاملا رمزگذاری می شود، تا بتوانید با خیال راحت به سرور های این برنامه متصل شوید. یعنی وقتی این برنامه روشن است هر چیزی که در گوشی همراه شما وجود دارد کاملاً ایمن می شود. تا شما نگرانی از بابت به خطر رفتن اطلاعات خود نداشته باشید. بنابراین با خیال راحت می توانید به هر سایتی که مدنظرتان است دسترسی پیدا کنید. بدون اینکه رمزهای عبور و یا حتی عکس های خصوصیتان به دست افراد ناشناس بیفتد.

  بهترین vpn برای ایفون

نماگرفت

دسترسی رایگان به امکانات برنامه BURIKITZ PRO VPN

شما می‌ توانید توسط لینک های مستقیم این فیلتر شکن را به صورت کاملا رایگان و با حجم بسیار کم بر روی گوشی همراه خود دانلود کنید. و از تمام امکاناتی که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد، لذت ببرید. البته لازم به ذکر است که تمامی خدمات این برنامه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. و لازم نیست برای نصب و یا اتصال به سرور های آن هزینه ای پرداخت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *