نحوه خرید اکانت پرمیوم فیلتر شکن قوی ‌bulldog VPN


نحوه خرید اکانت پرمیوم فیلتر شکن قوی ‌bulldog VPN

دانلود فیلتر شکن bulldog VPN برای اندروید و آیفون

یکی از فیلتر شکن‌ هایی که ما می‌ توانستیم در گذشته به صورت رایگان از آن استفاده کنیم. اما به خاطر شدت پیدا کردن محدودیت‌ ها، سرور های رایگان این برنامه از دسترس خارج شدند و الان فقط می‌ توانیم از سرور های پرمیوم آن استفاده کنیم، برنامه bulldog VPN می باشد.
لازم به ذکر است که سرور های پولی این برنامه از قدرت بسیار بالایی برخوردار هستند و وقتی شما اکانت این برنامه را خریداری کنید. به راحتی می‌ توانید محدودیت‌ ها را از بین ببرید بدون اینکه محدودیتی سد راه شما قرار بگیرد.

آیا اتصال به فیلتر شکن ‌bulldog VPN به صورت رایگان امکان پذیر است؟!

یکی از گزینه‌ های بسیار جالبی که این فیلتر شکن دارد این است که علاوه بر اکانت پرمیوم شما می‌ توانید به صورت رایگان هم از این برنامه استفاده کنید. اما شرایط خاصی دارد و آن هم این است که فقط به مدت نیم ساعت، سه ساعت و یا ۲۴ ساعت می‌ توانید به صورت رایگان از این برنامه استفاده کنید. و باید حتماً تبلیغ تماشا کنید تا این اتصال برای شما صورت بگیرد.
اما پس از این زمان اتصال شما قطع می‌ شود و در هر حال مجبور هستید اکانت این برنامه را خریداری کنید. اما این گزینه کمک می‌ کند تا بتوانید این فیلتر شکن را تست کنید و متوجه سرعت و خدمات آن بشوید.

روش خرید سرور های پرمیوم فیلتر شکن ‌bulldog VPN

برای اینکه بتوانید اکانت این برنامه را خریداری کنید باید در این فیلتر شکن حساب ایجاد کنید. سپس وارد لیست سرور های این برنامه شوید و هر کدام از سرور های پرسرعت این برنامه را که می‌ خواهید انتخاب کنید و به آن متصل شوید. البته باید قبل از این کار هزینه هر سرور را به صورت جداگانه پرداخت کنید. ولی چون سرورها از سرعت بالایی برخوردارند لازم نیست هر کدام از آن ها را به صورت جداگانه بخرید.

  دانلود فیلتر شکن Tomato Vpn نسخه مود شده

برقراری ارتباط با پشتیبان های برنامه ‌bulldog VPN

همچنین اگر در این فیلتر شکن به مشکلی برخوردید یا نتوانستید از خدمات این برنامه استفاده کنید. می‌ توانید به راحتی با پشتیبان‌ های این برنامه ارتباط برقرار کنید. که از طریق ایمیل می‌ توانید این کار را انجام دهید. تا آن ها هم در کوتاه‌ ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *