نحوه متصل شدن به Boom VPN در گوشی اندروید


نحوه متصل شدن به Boom VPN در گوشی اندروید

نصب Boom VPN با لینک مستقیم + رایگان

با وجود افزایش محدودیت‌ ها و ترافیک اعمال شده بر فیلتر شکن‌ های پرسرعت ما نیاز داریم که از فیلتر شکن‌ های جدید استفاده کنیم. تا بتوانیم با استفاده از آن ها محدودیت‌ ها را از بین ببریم. علت اینکه گفته شد از فیلتر شکن‌ های جدید استفاده کنیم این است که فیلتر شکن‌ های قدیمی و محبوب تعداد کاربران زیادی دارند. و ممکن است گاهی سرور های آن ها متصل نشوند. اما فیلتر شکن Boom VPN چون یک برنامه جدید است. می‌ تواند خدمات خوبی را به ما ارائه کند. اما هنوز این برنامه کاملا جا نیفتاده است و قطعاً در آپدیت‌ های بعدی بهتر عمل خواهد کرد.

راهنمای استفاده از فیلتر شکن Boom VPN

برای استفاده کردن از این فیلتر شکن دو راه در پیش روی ما قرار دارد. یکی اتصال خودکار و دیگری اتصال دستی می‌ باشد. که اگر بر روی گزینه اتصال دستی کلیک کنیم خود برنامه برای ما کشوری مناسب را انتخاب می‌ کند. اما اگر وارد لیست سرور های این برنامه شویم تا به صورت دستی به سرورها متصل شویم. تنها با دو سرور روبرو می‌ شویم که این مورد می‌ تواند باعث کاهش سرعت ما شود.
چون اگر تعداد کاربران این برنامه بالا رود این دو سرور نمی‌ توانند پاسخگوی نیاز ما باشند. به همین دلیل ممکن است این فیلتر شکن گاهی اوقات متصل نشود. و لازم باشد ما زمان زیادی منتظر بمانیم تا این برنامه وصل شود.

  دانلود nico vpn برای اندروید

اطلاعات کلی درباره برنامه Boom VPN

به صورت کلی این فیلتر شکن دارای یک محیط کاربری بسیار ساده می‌ باشد که تنها دو گزینه بیشتر ندارد. که در بالا به آن ها اشاره شد. اگر می‌ خواهید درباره این برنامه اطلاعات بیشتری کسب کنید می‌ توانید گزینه سه نقطه بالای این فیلتر شکن را لمس کنید. تا صفحه جدیدی برای شما باز شود و بتوانید اطلاعات کلی درباره این برنامه کسب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *