دانلود برنامه سریع Bau VPN برای دستگاه اندروید


دانلود برنامه سریع Bau VPN برای دستگاه اندروید

نصب برنامه Bau VPN برای ویندوز + رایگان

با ابزارهای پرسرعتی مثل فیلتر‌شکن‌ ها شما به راحتی می‌ توانید بر فیلترینگ‌ های موجود در کشورتان که امروزه به یک معضل بزرگ تبدیل شده‌اند، غلبه کنید. یکی از این نوع تحریم شکن‌ ها که از سرعت بسیار بالایی برخوردار است، برنامه Bau VPN می‌ باشد. که از ویژگی‌ های بسیار باکیفیتی استفاده کرده است. که باعث شده است نظر کاربران خود را جلب کند که در ادامه به آن ها می‌ پردازیم.

نحوه اتصال خودکار به سادگی

کار کردن با این برنامه همانند دیگر فیلتر‌ شکن‌ ها می‌ باشد. به صورتی که فقط لازم است بر روی گزینه اتصال خودکار این برنامه کلیک کنید و چند لحظه صبر کنید. تا اتصال شما به سرعت برقرار شود و بتوانید فیلترینگ ها را به راحتی در کشورتان از بین ببرید.

Screenshot image

مدت تایم استفاده از برنامه Bau VPN چقدر است؟!

فقط یک مشکلی که این برنامه دارد این است که زمان اتصال به سرور های این برنامه محدود می‌ باشد. و وقتی که اتصال شما به صورت خودکار یا دستی برقرار شد. فقط می‌ توانید به مدت نیم ساعت از سرور اتصالی خود استفاده کنید و پس از آن اتصال شما قطع می‌ شود و مجبور هستید به کشور دیگری متصل شوید.

قابلیت شِیر کردن برنامه Bau VPN با دوستان خود

یکی از قابلیت‌ هایی که این برنامه دارد و ممکن است در فیلتر شکن‌ های دیگر آن را نبینید، قابلیت اشتراک گذاری فیلتر شکن در اپلیکیشن‌ های مختلف می‌ باشد. که اگر شما از این برنامه راضی بودید می‌ توانید با زدن گزینه شیر این برنامه را برای دوستان خود ارسال کنید.

  دانلود فیلتر شکن Next IN VPN با لینک مستقیم

دارای پرقدرت ترین سرور ها در کشور آمریکا

با اینکه این فیلتر شکن دارای سرور های پرسرعت در کشور های مختلف می‌ باشد. اما بیشترین سرور های این برنامه در کشور آمریکا قرار دارد. که شما می‌ توانید با مقایسه سرعت آن ها هر کدام از این سرور ها را که می‌ خواهید انتخاب کنید و به آن ها متصل شوید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *