روش نصب فیلتر شکن جدید ASIA VPN PRO موبایل


روش نصب فیلتر شکن جدید ASIA VPN PRO موبایل

دانلود ASIA VPN PRO برای کامپیوتر + رایگان

یکی از دلایل نصب فیلتر شکن‌ ها، محدودیت‌ های شدید موجود در اینترنت می‌ باشد. که ما فقط به وسیله این برنامه‌ ها می‌ توانیم این محدودیت‌ ها را از بین ببریم.
یکی از فیلتر شکن‌ های مناسبی که در این زمینه می‌ تواند به ما کمک کند، برنامه ASIA VPN PRO می‌ باشد. که این موضوع به خاطر سرور های تازه نفس آن است. که کمک می‌ کند با تغییر پیدا کردن موقعیت مکانی خود بتوانیم هر سانسوری را از بین ببریم.

چگونه به صورت خودکار به فیلتر شکن ASIA VPN PRO متصل شویم؟!

با توجه به اینکه این فیلتر شکن دارای یک محیط کاربری ساده و آسان می‌ باشد. شما می‌ توانید به صورت خودکار به سرور های این برنامه متصل شوید. برای این کار فقط کافی است بر روی گزینه اتصال خودکار این برنامه ضربه بزنید و چند ثانیه منتظر بمانید. تا این برنامه سرورها را با یکدیگر مقایسه کند و شما را به آن ها متصل کند.
همچنین با مراجعه به لیست سرور های این برنامه می‌ توانید یکی از این کشورها را انتخاب کنید و به آن متصل شوید. البته لازم به ذکر است که این فیلتر شکن سرور های زیادی ندارد و نهایتاً در ۳ یا ۴ کشور دارای سرور می‌ باشد‌.

اتصال تنها به مدت یک ساعت

وقتی که اتصال شما برقرار می‌ شود یک تایمر برای شما فعال می‌ شود که نشان می‌ دهد تنها می‌ توانید به مدت یک ساعت از سرور اتصالی خود استفاده کنید. و پس از آن اتصال شما قطع می‌ شود و نیاز است دوباره مراحل اتصال را طی کنید تا بتوانید به سروری قوی متصل شوید.

خریداری کردن نسخه پرمیوم سرور های برنامه ASIA VPN PRO

به جز سرور های رایگان این فیلتر شکن دارای سرور های پرمیوم می‌ باشد. که شما می‌ توانید به صورت هفتگی، ماهانه و سالانه این سرور ها را خریداری کنید. و با استفاده از سرور های اختصاصی خود محدودیت‌ ها را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن و با سرعت بالاتری از بین ببرید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *