نصب فیلتر شکن ایرانی Asan VPN برای ویندوز + رایگان


نصب فیلتر شکن ایرانی Asan VPN برای ویندوز + رایگان

دانلود فیلتر شکن آسان وی پی ان برای اندروید

اگر دوست ندارید بر روی گوشی‌ های همراه خود فیلتر شکن‌ های خارجی نصب کنید و می‌ خواهید از فیلتر شکن‌ های داخلی استفاده کنید. می‌ توانید با خیال راحت فیلتر شکن Asan VPN را بر روی دستگاه‌ های اندرویدی خود نصب کنید. این برنامه همانند اسمش اتصالی آسان و راحت را برای شما برقرار می‌ کند. تا بتوانید به وسیله آن تمامی محدودیت‌ ها را در سرتاسر کشورتان از بین ببرید. تا هیچ فیلترینگی بر سد راه شما باقی نماند.

اتصال آسان و محیط کاربری ساده

با توجه به اسمی که فیلتر شکن Asan VPN دارد سازندگان این برنامه محیطش را بسیار ساده و آسان طراحی کرده‌اند. به گونه‌ای که شما نیاز به طی کردن مراحل پیچیده برای اتصال ندارید. بلکه تنها با یک ضربه می‌ توانید به صورت خودکار به سرور های این فیلتر شکن متصل شوید.
وقتی اتصال شما برقرار می‌ شود یک صفحه دیگر برای شما باز می‌ شود که این برنامه از شما می‌ خواهد این صفحه را ترک نکنید. تا برنامه مراحل لازم را طی کند و این اطمینان را به شما بدهد تا اتصالی پایدار برای شما ایجاد شده است.

Screenshot image

Screenshot image

فیلتر شکن Asan VPN دارای سرور های قوی و پرسرعت

یکی از دلایلی که باعث می‌ شود برای شما اتصالی پرقدرت و پایداری ایجاد شود، سرور های پرسرعت این برنامه می‌ باشد که در کشور های مختلف وجود دارد. و وقتی شما به صورت خودکار به این برنامه متصل می‌ شوید. خود فیلتر شکن یکی از مناسب‌ ترین سرورها را برای شما انتخاب می‌ کند.
البته گزینه دستی وجود دارد که به راحتی می‌ توانید وارد لیست سرور های این برنامه شوید و هر کدام از آن ها را که می‌ خواهید برای خود انتخاب کنید.

  دانلود فیلتر شکن 3S VPN با لینک مستقیم + نسخه اصلی

به صورت کلی این فیلتر شکن ایرانی با اینکه تازه وارد می‌ باشد و هنوز کاربران زیادی ندارد. اما توانسته است خدمات بسیار خوبی را به کاربران خود ارائه کند. بنابراین شما هم می‌ توانید با خیال راحت این فیلتر شکن را برای خود نصب کنید و با استفاده از آن اپلیکیشن‌ ها و سایت‌ های مورد نظر خود را رفع فیلتر کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *