دانلود فیلتر شکن Area 51 VPN نسخه پرمیوم


دانلود فیلتر شکن Area 51 VPN نسخه پرمیوم

دانلود لینک مستقیم برنامه Area 51 VPN

با نصب یک فیلتر شکن پرسرعت و قوی شما علاوه بر اینکه می‌ توانید محدودیت‌ ها را از بین ببرید، به راحتی می‌ توانید از اطلاعات مهم و خصوصی خود محافظت کنید. یکی از فیلتر شکن‌ هایی که در کشور ما وجود دارد و می‌ تواند در این زمینه به ما کمک کند، برنامه Area 51 VPN است. البته این فیلتر شکن چون به تازگی وارد بازار شده است و هنوز کاربران زیادی ندارد ممکن است بعضی جاها دچار مشکل شود. اما به صورت کلی خدمات ارزنده و خوبی را در اختیار شما قرار می‌ دهد.

فیلتر شکن Area 51 VPN چجور برنامه ای است؟!

در ابتدا که این فیلتر شکن را نصب می‌ کنید، با محیطی ساده و کاربردی روبرو می‌ شوید. زیرا این برنامه محیط خود را به گونه‌ای طراحی کرده است تا همه کاربران بتوانند به راحتی از این برنامه استفاده کنند. چون این فیلتر شکن تنها یک گزینه دارد که شما به راحتی می‌ توانید به سرور های پرسرعت این برنامه متصل شوید و فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهید.
در این برنامه سرور های رایگانی وجود دارد که به راحتی می‌ توانید به آن ها متصل شوید و هر نوع فیلترینگی را از بین ببرید. ولی برای دریافت خدمات بیشتر می‌ توانید سرور های پرمیوم این برنامه را خریداری کنید.

Screenshot image

ویژگی های اکانت پرمیوم فیلتر شکن Area 51 VPN

بدون محدودیت در استفاده
افزایش سرعت اتصال
بدون تبلیغات اضافه
بالا رفتن درجه ایمنی
امکان رفع انسداد قوی ترین فیلترینگ ها

  دانلود halo vpn برای اندروید

Screenshot image

آیا این برنامه ایمنی شما را تضمین می کند؟

هنگامی که شما از این فیلتر شکن استفاده می‌ کنید، تمام ترافیک اینترنتی شما رمزگذاری می‌ شود. یعنی داده‌ هایی که در سایت‌ ها و برنامه‌ ها دانلود و آپلود می‌ کنید، به هیچ عنوان برای اشخاص ناشناس نمایش داده نمی‌ شود.
علاوه بر آن موقعیت مکانی شما از دید هکرها پنهان می‌ ماند و یک آدرس دور افتاده در کشور دیگر به عنوان موقعیت مکانی شما نمایش داده می‌ شود.
این دو ویژگی باعث می‌ شود که امنیت شما افزایش پیدا کند و هیچ شخص ناشناسی نتواند به اطلاعات مهم و خصوصی شما دست پیدا کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *