دانلود فیلتر شکن سریع Apo Vpn بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن سریع Apo Vpn بدون قطعی

دانلود فیلتر شکن اندروید اپو وی پی ان

فیلتر شکن Apo Vpn یکی از بهترین برنامه های رایگان و نامحدود برای اندروید به منظور رفع انسداد سایت ها، تماشای ویدیو در وب و دور زدن برنامه های مسدود شده طراحی شده است . علاوه بر آن هنگام اتصال به سرور های این برنامه می توانید مروری خصوصی و ناشناس را تجربه کنید.
همچنین با این فیلتر شکن اتصال شما در تلفن های همراه، با سرعت بالا رمزگذاری می شود.

دانلود فیلترشکن وی پی ان اندروید

 

دانلود فیلترشکن Saeron Vpn برای اندروید

اتصال آسان و محرمانه به فیلتر شکن Apo Vpn

این فیلتر شکن یک آدرس IP ناشناس را با یک کلیک آسان از طریق سرورهای مختلف این برنامه سریع و رایگان برای شما ایجاد می کند. که می توانید بدون ردیابی شدن از آن برای باز کردن قفل و دسترسی به وب سایت ها و برنامه های مسدود شده استفاده کنید. همچنین با ویژگی های پیشرفته ای که دارد امکان اتصال آسان شما، با هر نوع اینترنتی را می دهد.

رمزگذاری هنگام اتصال به وای فای عمومی

اتصال به شبکه های Wi-Fi عمومی باعث می شود تمام داده ها شما بدون هیچ رمزگذاری ای قابل رویت باشد. در این صورت تمام وب سایت هایی که از آن ها بازدید می کنید، می توانند اطلاعات شما را شناسایی کنند. و یا هکر ها اطلاعات مهم شما را یه دست بگیرند و از آن ها سواستفاده کنند. ولی این فیلتر شکن قوی، تمام ترافیک آنلاین شما را رمزگذاری می کند و از خواندن آن حتی در صورت باز بودن شبکه های عمومی جلوگیری می کند.

  دانلود فیلتر شکن Wang Vpn نسخه جدید

 

حفاظت از حریم خصوصی با برنامه Apo Vpn

هنگامی که از این فیلتر شکن سریع استفاده می کنید، آدرس آی پی و موقعیت مکانی شما پوشانده می شود. در این صورت هیچکس نمی تواند فعالیت های شما را در اینترنت ردیابی کند. به همین دلیل هیچ گزارشی از فعالیت های خصوصی شما نگهداری نمی شود. پس می توانید با خیال راحت به هر محتوای مسدود شده با محافظت بالا دست پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *