روش نصب فیلتر شکن خارجی Albania VPN برای موبایل


روش نصب فیلتر شکن خارجی Albania VPN برای موبایل

دانلود برنامه Albania VPN برای کامپیوتر

به دلیل اینکه روزانه محدودیت‌ ها افزایش پیدا می‌ کنند و این موضوع فقط در کشور ایران نیست. بلکه در کشور های خارجی همین موضوع وجود دارد. فیلتر شکن‌ های متعددی وجود دارد که برخی از آن ها مختص به کشور خاصی هستند. یکی از این نوع برنامه‌ ها فیلتر شکن Albania VPN می‌ باشد. که ساخت کشور آلبانی است ولی همه افراد می‌ توانند از این برنامه استفاده کنند.
یکی از ویژگی‌ های عالی که این فیلتر شکن دارد این است که به صورت رایگان قابل نصب می‌ باشد. و تمام امکانات موجود در آن نامحدود هستند تا شما بتوانید به هر اندازه که می‌ خواهید از این برنامه استفاده کنید.

انواع سرور های موجود در برنامه Albania VPN

سرور های مخصوص آلبانی: به دلیل اینکه این فیلتر شکن مخصوص کشور آلبانی می‌ باشد. دارای سرور های مخصوص در این کشور است و تعداد آن ها دو تا هستند. ولی این دو سرور از سرعت بسیار بالایی برخوردارند و بهتر است که شما از این نوع سرورها استفاده کنید.

سرور های جهانی : البته این فیلتر شکن برای راحتی کار کاربران سرور های دیگری را در کشور های مختلف قرار داده است. که اگر شما بخواهید می‌ توانید به صورت دلخواه به سرور های دیگر در کشور های مختلف متصل شوید و اتصالی قوی برای خود ایجاد کنید.

Screenshot image

اتصال خودکار به فیلتر شکن Albania VPN با برخی اینترنت ها

جهت اتصال سریع به سرور های این فیلتر شکن شما می‌ توانید از اتصال اتوماتیک این برنامه استفاده کنید. که برای این کار فقط کافی است بر روی گزینه کانکتینگ آن کلیک کنید و صبر کنید تا اتصالات آن برقرار شود.
البته لازم به ذکر است که این فیلتر شکن با برخی از اینترنت‌ ها بهتر کار می‌ کند و اگر شما از وای فای‌ های خانگی استفاده کنید ممکن است گاهی اتصالتان ایجاد نشود.
بنابراین بهتر است که از اینترنت ایرانسل و همراه اول استفاده کنید. تا به راحتی بتوانید به سرور های قوی این فیلتر شکن متصل شوید و محدودیت‌ ها را از بین ببرید.

  دانلود فیلتر شکن Mist Vpn سریع و رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *