نصب فیلتر شکن جدید Air Fast VPN برای انواع دستگاه ها


نصب فیلتر شکن جدید Air Fast VPN برای انواع دستگاه ها

روش استفاده از خدمات متعدد برنامه Air Fast VPN

به دلیل افزایش نیاز کاربران به فیلتر شکن‌ ها، وی‌ پی‌ ان‌ های متعددی در کشور ما وارد بازار شده‌اند. که هر کاربری یکی از آن ها را بر روی دستگاه‌ های خود نصب کرده است و با استفاده از آن محدودیت‌ ها را دور می‌ زند. یکی از فیلتر شکن‌ هایی که در گوگل پلی وجود دارد و شما می‌ توانید آن را بر روی دستگاه‌ های مختلف خود نصب کنید، برنامه Air Fast VPN است. که در ادامه به ویژگی‌ های مختلف این فیلتر شکن می‌ پردازیم تا در صورت نیاز آن را برای خود نصب کنید.

ثبت نام در فیلتر شکن Air Fast VPN

جهت بهره بردن از خدمات این برنامه و استفاده از سرور های آن ما نیاز داریم که در این برنامه ثبت نام انجام دهیم و یک اکانت شخصی برای خود ایجاد کنیم. فقط موضوعی که وجود دارد این است که برای هر بار استفاده از این برنامه و اتصال به سرورها نیاز است که نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنیم.

Screenshot image

حذف داده های ذخیره شده

یکی از گزینه‌ های خوبی که این فیلتر شکن دارد و باعث افزایش امنیت ما می‌ شود. این است که در این برنامه ما می‌ توانیم داده‌ های خصوصی خود که در این فیلتر شکن ذخیره شده‌اند را به راحتی و تنها با یک کلیک حذف کنیم. تا به دست افراد ناشناس نیفتد.

دارای پشتیبانی قوی

اگر به هر دلیلی در این برنامه با مشکل برخوردید و اتصال شما برقرار نشد، می‌ توانید با تیم پشتیبانی این برنامه ارتباط برقرار کنید. و مشکل به وجود آمده خود را به آن ها بگویید تا در کوتاه‌ ترین زمان ممکن اشکال شما برطرف شود.

  دانلود فیلتر شکن FreedomVpn با لینک مستقیم

قابلیت آپدیت در خود برنامه Air Fast VPN

به دلیل اینکه این برنامه آپدیت‌ های زیادی می‌ دهد، یک گزینه در خود برنامه وجود دارد. که با کلیک بر روی آن می‌ توانید اپلیکیشن خود را به آخرین ورژن ارتقا دهید. که این موضوع باعث می‌ شود شما بتوانید از سرور های با کیفیت‌تر و قابلیت‌ های به روز آن استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *