دانلود فیلتر شکن Zebra Vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Zebra Vpn با لینک مستقیم

فیلتر شکن نامحدود زبرا برای اندروید

می‌ توانید به راحتی وب‌ سایت‌ هایی را که در برخی کشورها مجاز نیستند را با فیلتر شکن Zebra Vpn رفع انسداد کنید . علاوه بر آن هر برنامه‌ ای را که قبلا در دسترستان نبوده است را نصب کنید و از سرقت هویت خود جلوگیری کنید .

دانلود فیلترشکن اسنپ اندروید

دانلود فیلترشکن NordVPN برای اندروید

روش اتصال به سرور های برنامه Zebra Vpn

برنامه به طور خودکار تمام داده های لازم برای اتصال شما را فراهم می کند و یک سرور پرسرعت را انتخاب و شما را متصل می کند. همچنین می توانید به صورت دستی هر سروری را در هر کشوری از لیست انتخاب کنید و بر روی آن ضربه بزنید تا متصل شوید.

حفاظت از موقعیت شما توسط Zebra Vpn

تفاوتی ندارد که از چه نوع اینترنتی و با چه سرعتی در چه زمانی استفاده می کنید . با این برنامه می توانید راحت IP خودتان را تغییر دهید و به انجام بازی های آنلاین فیلتر شده بپردازید. همچنین اگر IP شما مخفی شود دیگر کسی نمی تواند تشخیص دهد که شما از چه کشوری به سرور ها متصل شده اید .

انجام بازی های محدود شده

اگر شما یک گیمر هستید حتما فیلتر شکن زبرا را دانلود کنید. زیرا محبوب ترین بازی ها را در اختیار شما قرار می دهد و آن ها را کاملاً تسریع می کند . همچنین به شما این امکان را می دهد که از سریع ترین سرعت شبکه برای دسترسی به موارد دلخواهتان در مناطق دیگر استفاده کنید.

امنیت بالای Zebra Vpn

وقتی این برنامه بر روی گوشی اندروید شما اجرا می شود، همه ترافیک (UDP / TCP) رمزگذاری می شوند. علاوه بر آن اتصال دستگاه شما را ایمن می کند در حالی که به نقاط اتصال Wi-Fi عمومی یا شبکه های داده تلفن همراه متصل هستید.

حفاظت از حریم خصوصی هنگام دسترسی به برنامه ها

به وسیله Zebra Vpn نه تنها می توانید خدمات محدود شده یا سانسور شده مانند فیس بوک ، پاندورا و یوتیوب را از حالت مسدود خارج کنید. حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما بسیار زیاد خواهد شد زیرا کاملاً ناشناس در وب گشت و گذار خواهید کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *