دانلود فیلتر شکن Uniq Vpn برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Uniq Vpn برای آیفون

دانلود فیلتر شکن Uniq Vpn نسخه مود شده

فیلتر شکن Uniq Vpn به شما کمک می کند آدرس IP خود را مخفی کرده و تغییر دهید. هنگامی که به وای فای عمومی متصل هستید، آن را به شبکه خصوصی تبدیل می کند و مطمئن می شود که ترافیک اینترنت شما رمزگذاری شده است. بنابراین، می‌توانید به راحتی به محتوای مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و بر محدودیت‌ های جغرافیایی غلبه کنید تا سایت‌ ها، برنامه‌ ها، بازی‌ ها را رفع انسداد کنید.

دانلود فیلترشکن داتو اندروید

 

دانلود فیلترشکن UltrafastVpn برای اندروید

مرور امن با ویژگی های فیلتر شکن Uniq Vpn

حریم خصوصی آنلاین خود را افزایش دهید و به شما امکان می دهد به طور ایمن و ناشناس در اینترنت مرور کنید.
هنگام استفاده از نقطه اتصال Wi-Fi عمومی از شما محافظت می کند.
به شما امکان می دهد از طریق اینترنت یک اتصال امن به شبکه دیگری ایجاد کنید.
وقتی به این برنامه متصل می شوید، آدرس IP شما هنگام گشت و گذار در اینترنت پنهان می شود، بنابراین هیچ کس نمی تواند فعالیت های مرور شما را ردیابی کند.

 

سرور های ایمن برنامه Uniq Vpn

سرور های این برنامه مجهز به رمزگذاری درجه بانکی هستند و داده ها و حریم خصوصی شما را برای مرور ، ایمن می کنند. شبکه‌ های عمومی، مهم نیست از انواع وای‌ فای ها، داده‌ های تلفن همراه یا هر اینترنت دیگری استفاده کنید .همیشه می‌ توانید از دسترسی به اینترنت امن و نامحدود در هر زمان و هر مکان لذت ببرید.

  دانلود نسخه مود شده فیلتر شکن DotVpn

بدون محدودیت زمانی

می توانید بدون محدودیت داده یا محدودیت زمانی به انواع سرور ها متصل شوید. تا بتوانید از اتصال سریع و پایدار لذت ببرید. علاوه بر آن می توانید برخی از ترافیک برنامه خود را از طریق تونل رمزگذاری شده هدایت کنید در حالی که سایر برنامه ها مستقیماً به اینترنت دسترسی دارند. این کار باعث می شود همیشه با سرعت بالا و بدون در خطر افتادن داده های خود مرور کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *