دانلود فیلتر شکن قوی Tech VPN + رایگان


دانلود فیلتر شکن قوی Tech VPN + رایگان

فیلتر شکن تِک وی پی ان با لینک مستقیم

شما می توانید با یک فیلتر شکن قوی مانند برنامه Tech VPN تمام فیلترینگ های موجود در کشورتان را از بین ببرید. و با سرعت بالا هر سایتی را بدون محدودیت رفع انسداد کنید.
همچنین امروزه با فیلتر شدن اینستاگرام همه به دنبال یک فیلتر شکن خوب و سریع هستند که این برنامه کار شما را راه می اندازد. و با اتصال به آن می توانید به سرعت از امکانات اینستاگرام استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن بلینک اندروید

دانلود فیلترشکن DotVpn برای اندروید

جلوگیری از ردیابی با فیلتر شکن Tech VPN

برای مشاهده وب سایت های محدود شده در منطقه شما این فیلتر شکن بهترین گزینه است.
زیرا هنگامی که به این وی پی ان متصل می شوید، آدرس IP شما هنگام گشت و گذار در اینترنت پنهان می شود. بنابراین هیچ کس نمی تواند فعالیت های مرور شما را ردیابی کند.

روش نصب فیلتر شکن Tech VPN

این برنامه با رابط کاربری آسانی که دارد در اختیار همه قرار دارد. و شما می توانید به راحتی آن را با لینک های مستقیم بر روی گوشی همراه با کامپیوتر خود نصب کنید. پس از نصب، بدون اینکه اطلاعات شخصی خود را در اختیار برنامه بگذارید، می‌ توانید باید یک ضربه برنامه را باز کنید. و پس از انتخاب یکی از سرورهای پرسرعت این برنامه و اتصال به آن مرور ایمن و نامحدود در سراسر جهان را تجربه کنید.

نماگرفت

حفاظت از اطلاعات شخصی

ما با این برنامه، اطلاعات شخصی شما را جمع آوری نمی کنیم و نمیگذاریم کسی به آن ها دسترسی پیدا کند. که این موضوع به این معنا است که هیچکس متوجه نمیشود که در چه سایتی آنلاین شده اید و چه کاری انجام می دهید.
ضمن اینکه این برنامه به واسطه تغییر آی پی شما موجب می شود که موقعیت جغرافیایی شما برای دیگران ناشناس باقی بماند. در نتیجه با این ویژگی شما مروری ناشناس و ایمن را در هر زمان و مکان تجربه خواهید کرد‌.

  دانلود فیلتر شکن Ex Vpn نسخه جدید با لینک مستقیم

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *