دانلود فیلتر شکن Rapid VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Rapid VPN برای اندروید

فیلتر شکن رایگان و پرسرعت رپید برای ویندوز و تلفن همراه

امروزه ما در دنیایی زندگی میکنیم که ممکن است بنا به هر دلیلی برخی از دسترسی ها و برنامه های اینترنتی و شبکات اجتماعی در کشور ما مسدود باشد. اما این موضوع بدین معنی نیست که هیچ راهی برای دسترسی به این امکانات وجود ندارد و ما تا ابد از این امتیازات محروم هستیم.
راه دسترسی به این امکانات استفاده از سرویس وی پی ان است. سرویس وی پی ان موجب میشود که شما با دور زدن فیلترینگ و محدودیت ها از امکاناتی که از شما سلب شده است استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن اسپید اندروید

دانلود فیلترشکن Mullvad Vpn برای اندروید

 

حریم خصوصی Rapid VPN

اما نکته ای که در این میان هائز اهمیت است این است که برخی از وی پی ان ها قابل اطمینان نیستند پس شما باید وی پی ان مطمئن انتخاب کنید که حافظ حریم شخصی و اطلاعات شخصی شما باشد و از همه ی این لحاظ مطمئن و قابل اتکا باشد.
Rapid VPN فیلتر شکنی است که مطمئن و قابل اعتماد است.

اتصال سریع

‏RapidVPN اتصالات سریع و ایمن را از طریق تمام مکان‌های کلیدی اصلی که احتمالاً به دنبال استفاده از آن‌ها هستید، فراهم می‌کند.
این وی پی ان ترافیک اینترنت شما را از طریق یک تونل رمزگذاری شده VPN ارسال میکند در نتیجه رمز های های شما و اطلاعات محرمانه شما حتی از طریق اتصالات اینترنتی عمومی ایمن می ماند.
شما با استفاده از Rapid VPN از حریم شخصی خودتان حفاظت می کنید زیرا این سرویس سابقه سرچ شما را به صورت خصوصی نگه میدارد.

ویژگی های برنامه:

شبکه جهانی سریع
هسته شبکه امن
ترافیک رمزگذاری شده به منظور امنیت کاربران
بدون گزارش فعالیت به منظور حفظ اطلاعات و حریم شخصی
ترافیک از طریق Tor هدایت می شود.
کاملا رایگان

البته نسخه رایگان این فیلتر شکن دارای تبلیغات است و شما میتوانید برای رهایی از این تبلیغات و هم چنین امکانات و سرور های بهتر نسخه ی پرمیوم آن را خریداری کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *