دانلود فیلتر شکن Dora Vpn نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن Dora Vpn نسخه اصلی

فیلتر شکن رایگان دورا برای اندروید

فیلتر شکن Dora Vpn سریع ترین VPN رایگان برای رفع انسداد و دسترسی به تمام وب سایت ها و برنامه های مورد علاقه شما است. همچنین می توانید نقاط اتصال WiFi را ایمن کنید، ویدیوهای مورد علاقه خود را تماشا کنید و به صورت خصوصی و ناشناس مرور کنید. با این برنامه از بهترین سرویس اینترنت نامحدود و آزادی اینترنت در سایت ها لذت ببرید.

دانلود فیلترشکن کوتو اندروید

 

دانلود فیلترشکن TunnelBear برای اندروید

افزایش سرعت فیلتر شکن Dora Vpn

بدون محدودیت سرعت یا محدودیت پهنای باند می توانید در هر زمان از این برنامه استفاده کنید . همچنین، ویدیو ها را بدون نیاز به صبر کردن می توانید با کیفیت بالا دانلود و با سرعت بالا پخش کنید.

سرور های پرسرعت

این شبکه با شناسایی خودکار و اتصال به سریع ترین و پایدار ترین سرور ها مرور شما را بهینه می کند تا هنگام رفع انسداد سایت ها یا رفع انسداد برنامه ها، سرعت مرور وب شما افزایش پیدا کند .

مرور به صورت ناشناس به وسیله Dora Vpn

به صورت ناشناس و خصوصی بدون ردیابی شدن می توانید با این برنامه مرور کنید.
همچنین آدرس IP خود را مخفی کنید و از بهترین تجربه مرور خصوصی لذت ببرید.
علاوه بر آت این فیلتر شکن با WiFi، LTE، 3G، 4G و سایر حامل های داده تلفن همراه کار می کند.

حفاظت از ترافیک اینترنت خود

به وسیله دورا وی پی ان از ترافیک شبکه و اینترنت خود در زیر نقطه اتصال Wi-Fi های عمومی به صورت ناشناس و ایمن بدون ردیابی شدن می توانید محافظت کنید.

  آموزش بروز رسانی یوتیوب – یوتیوبتو بروز کن !

 


انواع سرور های مختلف

این برنامه دارای تعداد زیادی سرور از مکان هایی مثل ایالات متحده آمریکا، انگلستان، استرالیا، برزیل، کانادا، جمهوری چک، استونی، فرانسه، آلمان، ژاپن، هلند، نروژ، رومانی، اسپانیا، سوئیس و اوکراین است. که به سادگی می توانید به هر کدام که پر سرعت تر بود به صورت دلخواه متصل شوید . در صورت نیاز می توانید اتصال خود را قطع کنید و به یک سرور دیگر متصل شوید .

 


یک پاسخ به “دانلود فیلتر شکن Dora Vpn نسخه اصلی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *