دانلود فیلتر شکن Cloud Vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Cloud Vpn با لینک مستقیم

فیلتر شکن پر سرعت کلود نسخه اصلی برای اندروید

با فیلتر شکن Cloud Vpn می توانید تمامی سایت های مسدود شده را که قبلا به آن دسترسی نداشتید را باز کنید. علاوه بر آن می توانید تمامی ویدئو هایی که در کشور شما در دسترس نیست را به راحتی تماشا کنید . حتی این ویدیو ها را می توانید با سرعت بالا و‌ با هر نوع کیفیتی بدون ضعیف شدن اینترنتتان دانلود کنید .

دانلود فیلترشکن استار اندروید

 

دانلود فیلترشکن TunnelBear برای اندروید

مرور در اینترنت بدون ردیابی شدن

شما می توانید در این فیلتر شکن از مرور خصوصی با محافظت از ترافیک شبکه وای فای خود بدون ردیابی شدن لذت ببرید. بدون اینکه کسی اطلاعات شما و موقعیت مکانی شما را در اختیار داشته باشد می توانید به سرور های دلخواهتان متصل شوید .

حفاظت از تلفن همراه شما توسط Cloud Vpn

با استفاده از ترافیک شبکه VPN و کانون های WiFi می توانید از تلفن همراه خود محافظت کنید بدون اینکه اطلاعات شما ردیابی شود. همچنین می توانید با اینترنت شخصی به طور ناشناس و ایمن در وب سایت ها مرور کنید .

اتصال به سرور ها با تمامی داده های اینترنت

با کانون WiFi ، شبکه LTE ، شبکه 3G و 4g و کلیه حامل های داده تلفن همراه می توانید به سرور های مختلف در کشور هایی که وجود دارد متصل شوید. با اتصال به این سرور ها به هیچ عنوان سرعت اینترنت شما کاهش پیدا نمی کند .

 

رمزگذاری هوشمند و امن با فیلتر شکن Cloud Vpn

فیلترشکن cloud با ایجادِ یک تونل وی‌ پی‌ ان رمزگذاری شده بین دستگاه شما و سرور وی‌ پی‌ ان از فعالیت‌های اینترنتی شما محافظت می‌کند.
با قابلیت تونل وی‌ پی‌ ان در کلود موقعیت مجازی شما به آدرس IP سرور در یک کشور دیگر تغییر داده می‌شود. در این برنامه خیالتان از بابت اطلاعات شخصی خود راحت باشد . زیرا این فیلتر شکن تمامی داده های شما را رمزگذاری می کند تا کاملا از دست هکر ها محفوظ بماند .

  کریو وی پی ان – kerio vpn چیست

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *