دانلود فیلتر شکن BoredApe Vpn برای اندروید


دانلود فیلتر شکن BoredApe Vpn برای اندروید

نسخه جدید فیلتر شکن بورداپ به صورت نامحدود

فیلتر شکن BoredApe Vpn بهترین خدمات را برای کاربران به صورت نامحدود برای رفع انسداد وب سایت ها و برنامه های مسدود شده فراهم می کند. یعنی شما می توانید به سادگی به هر سایتی که قبلا امکان دسترسی به آن را نداشتید بروید و از اطلاعات آن بهره ببرید .

دانلود فیلترشکن کیمیا اندروید

 

دانلود فیلترشکن Mayi vpn برای اندروید

حفاظت از هویت اصلی شما

اگر اتصال VPN شما قطع شود، برای کمک به حفظ حریم خصوصی شما ، این برنامه به طور خودکار شما را از اینترنت قطع می کند . این موضوع به شما کمک می کند تا اطمینان پیدا کنید که آدرس IP، مکان یا هویت شما به طور تصادفی افشا نمی شود.
همچنین امنیت و رمزگذاری بالایی که این فیلتر شکن دارد باعث می شود به طور کامل ناشناس بمانید و اتصال اینترنت شما به خطر نیفتد .

استفاده آسان از برنامه BoredApe Vpn

این برنامه دارای رابط کاربری ساده و آسان است که هر کسی می تواند از این برنامه استفاده کند .فقط کافی است نسخه جدید این فیلترشکن را نصب کنید و با چند حرکت به سرور های قدرتمند این اپلیکیشن متصل شوید.

ناشناس بمانید

بورداپ از اینترنت شما محافظت می کند و به شما کمک می کند به محتوایی دسترسی پیدا کنید که توسط ISP شما محدود شده است. این فیلتر شکن از داده های شما به طور ایمن از طریق سرور های بسیار سریع و امن که دسترسی نامحدود به وب دارند، محافظت می کند . همچنین این اپلیکیشن موقعیت واقعی شما را پنهان می کند و امنیت بالا و ناشناس بودن را برای شما فراهم می کند.

  بهترین فیلتر شکن برای تلگرام

سرور های رایگان و پرسرعت BoredApe Vpn

استفاده از همه سرور های این برنامه رایگان است. می توانید روی پرچم مورد نظرتان کلیک کنید و به سرور دلخواهتان متصل شوید و هر زمان که بخواهید سرور را تغییر دهید. با وجود این سرور های پرسرعت ، این فیلتر شکن از ترافیک شبکه شما تحت نقطه اتصال Wi-Fi محافظت می کند تا از مرور خصوصی لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *