دانلود فیلتر شکن Ava Vpn برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Ava Vpn برای اندروید

فیلترشکن پر سرعت آوا نسخه مود شده

استفاده از فیلتر شکن Ava Vpn می تواند به شما در رفع انسداد همه برنامه ها و وب سایت ها کمک کند. این برنامه به شما اطمینان می دهد که می‌ توانید محدودیت‌ های جغرافیایی را دور بزنید و به همه برنامه‌ های شبکه اجتماعی و وب‌ سایت‌ های ویژه متصل شوید.

دانلود فیلترشکن فیش اندروید

 

دانلود فیلترشکن Dubai Vpn برای اندروید

ایمنی بالا در فیلتر شکن Ava Vpn

آوا وی پی ان اتصال اینترنت شما را ایمن می کند و آدرس IP شما را پنهان می کند . تا از داده های شخصی شما در برابر افراد خرابکار و هکرها دفاع کند.

دانلود تمامی بازی ها

بهترین برنامه برای بازی های موبایل به صورت رایگان است که‌ سرعت شما افزایش می دهد . همچنین پینگ شما را در بازی کاهش می دهد تا تاخیر در بازی های موبایل را کاهش دهد و رفع کند.
این برنامه اتصال شبکه را بهینه می کند و سرعت vpn را برای تجربه بهتر بازی شما حتی در زمان پخش زنده، با پشتیبانی های بالا برای بازی آنلاین افزایش می دهد.

حفظ حریم خصوصی

برای حفظ حریم خصوصی و امنیت شما یک برنامه سریع و کارامد است که یک سرویس پروکسی رایگان با امنیت بالا را به شما ارائه می دهد.

دسترسی به سرور ها به صورت ناشناس

بدون نیاز به هیچ گونه پیکربندی، فقط کافی است یک دکمه را کلیک کنید تا بتوانید به سرور مورد نظرتان متصل شوید . این اتصال به صورت ایمن و ناشناس است که به شما این امکان را می دهد تا به اینترنت دسترسی داشته باشید.

  دانلود فیلتر شکن Vpn Door برای اندروید

 

ناشناس ماندن در برنامه Ava Vpn

این فیلتر شکن نمی تواند اتصالات آنلاین را کاملاً ناشناس ایجاد کند، اما معمولاً می تواند حریم خصوصی و امنیت شما را افزایش دهد. همچنین این اپلیکیشن برای جلوگیری از افشای اطلاعات خصوصی، معمولاً فقط با استفاده از پروتکل های تونل زنی و تکنیک های رمزگذاری و دسترسی از راه دور تأیید شده را مجاز می داند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *