دانلود فیلتر شکن ایمن ‌3D Net VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن ایمن ‌3D Net VPN برای آیفون

روش ایجاد حساب در فیلتر شکن 3D Net VPN

جهت دسترسی به خدمات فیلتر شده با سرعتی بسیار بالا و در محیطی خصوصی می‌ توانید از فیلتر شکن 3D Net VPN استفاده کنید. چون این برنامه با سرور های پرسرعتی که دارد علاوه بر اینکه کمک می‌ کند تا بتوانید محدودیت را از بین ببرید. با رمزگذاری کردن تمام اطلاعات خصوصی شما کمک می‌ کند تا در محیطی ناشناس بتوانید هر نوع فعالیتی که می‌ خواهید را انجام دهید.

ایجاد حساب کاربری

برای بهره بردن از خدمات این فیلتر شکن و اتصال به آن نیاز است که ما در این برنامه ثبت نام انجام دهیم و یک حساب کاربری شخصی برای خود به وجود آوریم. برای این کار باید یک نام کاربری و رمز عبور قرار دهیم. تا بتوانیم اکانت خود را در اختیار داشته باشیم.
همچنین برای استفاده از این فیلتر شکن لازم است که هر دفعه رمز عبور خود را وارد کنیم. تا بتوانیم به خدمات این برنامه دسترسی پیدا کنیم.

Screenshot image

سرور های VIP موجود در برنامه 3D Net VPN

این برنامه با وجود اینکه دارای سرور های رایگان و پرسرعتی می‌ باشد. اما سرور های وی‌ آی‌ پی را نیز در خود جای داده است. که کاربران می‌ توانند با همان حسابی که برای خود ساخته‌اند این نوع سرور ها را خریداری کنند. و از سرعت بالاتر آن ها برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنند.

استفاده از 3D Net VPN به صورت محدود

متاسفانه وقتی اتصال شما به این فیلتر شکن برقرار می‌ شود می‌ توانید به اندازه محدود از خدمات آن استفاده کنید و پس از آن اتصالتان قطع می‌ شود. البته منظور این است که اتصال به سرور متصل شده شما قطع می‌ شود. و دوباره می‌ توانید به صورت خودکار یا دستی به این فیلتر شکن متصل شوید.

  دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Cookie Vpn

در کل می توان این برنامه را یک فیلتر شکن ایمن معرفی کرد. چون بیشتر در راستای افزایش امنیت شما عمل می کند و در این بین محدودیت ها را هم از بین می برد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *