نحوی اتصال رایگان به وی پی Locker vpn


نحوی اتصال رایگان به وی پی Locker vpn

دریافت فیلتر شکن Locker vpn رایگان

تمامی خدمات این برنامه رایگان میباشد و شما برای بهره مندی از این خدمات و ویژگی ها نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت . برای استفاده از این وی پی ان کافیست که تنها آن را نصب و راه اندازی کنید. سپس با فشردن دکمه اتصال وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شویداین وی پی ان یک برنامه نامحدود، سریع و رایگان برای حفظ حریم خصوصی و امنیت اینترنت برای همه کاربران اندروید است. که به سرعت آدرس اصلی شما را پنهان می کند و ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند. و وای فای عمومی را در هر کجا که باشید به یک شبکه خصوصی تبدیل می کند

فیلترشکن Locker vpn با سرورهای متعدد 

به واسطه ی سرعت بالا که حاصل وجود سرور های متعدد و پهنای باند نامحدود این برنامه میباشد. شما میتوانید از آن برای تماشای فیلم از سایت های فیلتر شده استفاده کنید. چرا که با سرعت بالایی که دارد موجب اتصالی پایدار و پرسرعت میشود و بدون قطعی به شما لذت تماشای فیلم را هدیه میکند. همچنین به دلیل اینکه موجب افت سرعت و افزایش پینگ شما نمیشود بهترین گزینه برای بازی کردن نیز می باشد.

فیلتر شکن Locker vpn  مناسب چه فعالیت هایی است؟!

همچنین این فیلتر شکن برای انجام انواع فعالیت‌ های اینترنتی مناسب است. و شما به کمک آن خواهید توانست انواع محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت را از بین ببرید.

گفتنی است که این برنامه حتی برای کاربران آیفون نیز قابل دسترس است و این افراد نیز می توانند از این برنامه استفاده می کنند. تا محدودیت موجود در سایت‌ ها و اپلیکیشن‌ های فیلتر شده را به راحتی از بین ببرند.

حفاظت کامل از مرور آنلاین فیلتر شکن Locker vpn

این برنامه از به روز ترین و کامل‌ ترین اقدامات امنیتی استفاده می‌ کند. تا همیشه مروری مطمئن و قابل اطمینان را برای شما فراهم کند.داده ‌های شما هنگام انتقال رمزگذاری می‌ شوند و همچنین با استفاده از پروتکل ‌های امنیتی به روز از لو رفتن اطلاعات خصوصی شما هنگام انجام فعالیت ‌های اینترنتی جلوگیری میکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *