دانلود فیلتر شکن Whoer Vpn نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن Whoer Vpn نسخه جدید

دانلود برنامه رایگان Whoer Vpn برای کامپیوتر

با استفاده از فیلتر شکن Whoer Vpn آدرس IP شما مخفی می شود و با اتصال به سرور ها ترافیک اینترنتتان رمزگذاری می شود. همچنین با روشن کردن برنامه به راحتی می توانید بر سانسور های دولتی غلبه کنید. و محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. علاوه بر آن شما قادر خواهید بود که سایت های دلخواه خود را مرور کنید و هر برنامه ای که نیاز دارید را بدون محدودیت نصب کنید.

دانلود فیلترشکن توتال اندروید

 

دانلود فیلترشکن Humara Vpn برای اندروید

دریافت سرعت بالا

این وی پی ان به شما اجازه می دهد که با سرعت بالا و رایگان به سایت های فیلتر شده متصل شوید. و هر فیلمی را که می خواهید بدون سانسور تماشا کنید.
همان طور که گفته شد این برنامه آدرس آی پی شما را پنهان می کند . در نتیجه سطح بالایی از عملکرد و افزایش سرعت و پهنای باند را برای شما فراهم می کند.

حفظ حریم خصوصی

با روشن کردن این برنامه به راحتی می توانید حریم خصوصی و ایمنی خود را افزایش دهید. تا در عین حال از هر نوع سانسور در اینترنت دوری کنید. در نتیجه با اتصال به سرور های این اپلیکیشن موجب آزادی شما در اینترنت می شود و با استفاده از آن می توانید محدودیت ها را دور بزنید.

روش اتصال به فیلتر شکن Whoer Vpn

برای متصل شدن به سرور های مختلف برنامه تنها کافی است نسخه جدید آن را دانلود کنید. سپس با ضربه زدن بر روی سرور مورد نظرتان متصل شوید.
علاوه بر آن برنامه قابلیت اتصال خود کار دارد که یک سرور را که پر سرعت تر باشد را برای شما انتخاب کند. تا بتوانید به راحتی به سایت ها و ویدیو های دلخواهتان دسترسی پیدا کنید.

  دانلود فیلتر شکن Delight Vpn با لینک مستقیم

امنیت فیلتر شکن Whoer Vpn

این برنامه با رمزگذاری های خاصی که دارد از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و شامل یک تونل رمزگذاری شده و ناشناس است .که به سادگی و در هر زمانی می تواند امنیت شما را به عهده بگیرد. علاوه بر آن سابقه مرور شما کاملا محرمانه می ماند و‌ کسی نمی تواند به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *