دانلود فیلتر شکن پرسرعت WEB GOLD VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن پرسرعت WEB GOLD VPN برای آیفون

دانلود وب گلد وی پی ان برای کامپیوتر

برای اینکه بتوانید با دیگران در اپلیکیشن های مختلف مانند تلگرام ، واتساپ و اینستاگرام ارتباط برقرار کنید، نیاز به فیلتر شکن دارید. زیرا جدیداً فیلترینگ شدیدی بر این برنامه ها اعمال شده است که شما نمی توانید بدون فیلتر شکن آن ها را باز کنید. بنابراین اگر برنامه WEB GOLD VPN را بر روی گوشی ها خود نصب کنید، به سادگی می توانید این برنامه ها را نصب و با امنیت بالا از آن ها استفاده کنید.

افزایش امنیت اطلاعات

یکی از کار هایی که برای افزایش امنیت اطلاعات خود می‌ توانید انجام دهید نصب و استفاده از سرور های این فیلتر شکن است. که با این کار علاوه بر اینکه می توانید محدودیت ها را از بین ببرید به سادگی می توانید از اطلاعات خصوصی خود محافظت کنید. به صورتی که با این روش دیگر هیچ کس قادر نخواهد بود متوجه شود که شما در حال انجام چه کاری هستید.

نماگرفت

سرور های پرسرعت WEB GOLD VPN در سراسر جهان

یکی از امکانات این فیلتر شکن که باعث شده است نسبت به سایر فیلتر شکن ها از سرعت بالایی برخوردار باشد، وجود سرور های متعدد در سراسر جهان است. به صورتی که این سرور ها در کشور های مانند آلمان، انگلستان، فرانسه، ایتالیا، هلند و… قرار دارند. که با انتخاب و اتصال به یکی از آن ها شما می توانید مروری پرسرعت و نامحدود را در سراسر جهان تجربه کنید.

بدون محدودیت زمانی و مکانی

وقتی به سرور های این برنامه متصل می شوید هیچ گونه محدودیتی برای شما در نظر گرفته نمی‌ شود. یعنی می توانید به صورت شبانه روزی از این برنامه استفاده کنید بدون اینکه پس از مدتی اتصال شما قطع شود. به طور کلی این فیلتر شکن هیچ محدودیت زمانی و مکانی ندارد و شما به هر اندازه و در هر کجا می توانید از این فیلتر شکن برای انجام کارهای روزمره خود استفاده کنید.

  دانلود فیلتر شکن پرسرعت ALI VPN HD برای ویندوز

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *