دانلود برنامه VPN Robot فیلترشکن رایگان


دانلود برنامه VPN Robot فیلترشکن رایگان

 فیلتر شکن VPN Robot برای اندروید

فیلتر شکن VPN Robot یک برنامه با لوگو و طراحی جذاب است. شخصیت اصلی این برنامه یک ربات با ظاهری زیبا است که امکانات فراوانی را در اختیار شما قرار می دهد. و ظاهر این برنامه از همان ابتدا شما را جذب میکند تا از این برنامه استفاده کنید و می توانید به صورت کاملا رایگان این برنامه را با لینک مستقیم دانلود و استفاده کنید.

بدون نیاز به هزینه

شما می توانید بدون هیچ‌ هزینه ای و هیچ ثبت نام اولیه ای از این برنامه پر کاربرد در سراسر کشور استفاده کنید و در هر کجا کافی است کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید تا پر سرعت ترین سرور را که از سیگنال قوی برخوردار است را در اختیار شما قرار دهد.

ویژگی های برنامه VPN Robot

دسترسی به هزاران سرور مختلف واقع در بسیاری از نقاط جهان
امکان مشاهده انواع ویدیو ها بدون سانسور و به صورت آزادانه
حذف تبلیغات اضافی در نسخه جدید و مود شده این برنامه
رمز گذاری ترافیک اینترنتی
دارای زمان و‌ پهنای باند نامحدود
رفع انسداد و‌ دسترسی راحت به برنامه ها

سرعت فیلتر شکن VPN Robot

این VPN از سرعت سریع بالایی برخوردار است و به هیچ وجه سرعت اینترنت شما را کاهش نمی دهد . همچنین به راحتی می توانید به هر منبع دلخواهی بدون تاخیر یا از دست دادن سیگنال دسترسی پیدا کنید. این ربات پیشرفته پهنای باند بی پایانی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد .

دسترسی به وب سایت

این فیلتر شکن به رفع انسداد وب سایت هایی کمک می کند که در برخی کشورها به دلیل سیاست هایی که انجام می دهند قفل شده و‌ امکان دسترسی به آن را ندارید را به راحتی تونلی را در اختیار شما قرار می دهد تا بدون سانسور و به سرعت به سایت مورد نظرتان دسترسی داشتع باشید .

  فیلتر شکن فعال 2021 اندروید رایگان

 

دانلود فیلترشکن SecureVpn برای اندروید

 

دانلود فیلترشکن وارپ اندروید

 

حریم خصوصی VPN

این برنامه از اطلاعات شخصی شما حفاظت می کند و‌ هرگز آن را فاش نمی کند. همچنین با استفاده از پروتکل های (UDP / TCP) داده های شما را رمز گذاری میکند. علاوه بر آن این فیلتر شکن از داده های شما در برابر هکر ها محافظت میکند .

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *