دانلود فیلتر شکن Vpn 3000 با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Vpn 3000 با لینک مستقیم

نسخه مود شده فیلتر شکن ۳۰۰۰ برای اندروید

به وسیله فیلتر شکن Vpn 3000 هر وب سایت یا برنامه مسدود شده ای را می توانید از هر کجا به سادگی رفع انسداد کنید. علاوه بر آن می توانید سانسور های دولتی و محدودیت های جغرافیایی را بدون محدودیت دور بزنید .

دانلود فیلترشکن بوک اندروید

 

دانلود فیلترشکن Surf Vpn برای اندروید

ویژگی های فیلتر شکن Vpn 3000

با Wi-Fi، LTE/5G، 4G، 3G و تمام حامل های داده تلفن همراه کار می کند.
سیاست دقیق عدم ورود به سیستم
انتخاب هوشمند سرور مورد نظر
با رابط کاربری خوب طراحی شده
بدون ثبت نام یا پیکربندی مورد نیاز است
بدون مجوز اضافی در دسترس قرار می گیرد

محافظت از نقطه اتصال WIFI

از ترافیک خود در هر شبکه WiFi و هات اسپات های عمومی محافظت کنید. هنگام استفاده از این فیلتر شکن اندروید می توانید دسترسی و ارتباطات خود به اینترنت را ایمن کنید.علاوه بر آن از خود در برابر هکرهایی که ممکن است ترافیک اینترنت شما را رهگیری کنند، محافظت کنید.

سرور های رایگان و پرسرعت برنامه Vpn 3000

از طریق فیلتر شکن ۳۰۰۰ می توانید به سرور های سراسر جهان متصل شوید. این سرور ها در کشور هایی مثل ایالات متحده، انگلستان، کانادا، استرالیا، هند، فرانسه، کره جنوبی و سایر کشورهای جهان قرار دارند. به راحتی می توانید هر کدام را انتخاب و پرسرعت ترین آن متصل شوید.

مرور وب به صورت ناشناس

از هر مرورگری در تلفن خود برای مرور وب به صورت ناشناس و بدون افشای آدرس IP واقعی خود استفاده کنید. نسخه جدید این برنامه از جاسوسی دیگران در فعالیت های آنلاین شما جلوگیری کنید و با آرامش خاطر می توانید به صورت ناشناس گشت و گذار کنید.

  دانلود فیلتر شکن نامحدود Tik Vpn با لینک مستقیم

 

حفاظت از حریم خصوصی

یکی از قابل اعتماد ترین برنامه های امنیتی و حفظ حریم خصوصی شما است.به راحتی می توانید آن را بر روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود نصب کنید و با یک ضربه می توانید اتصال خود را برقرار کنید . همچنین از خود در برابر هکرها به صورت رایگان محافظت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *