دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Strawberry VPN برای کامپیوتر


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Strawberry VPN برای کامپیوتر

دانلود برنامه ایمن استرابری وی پی ان برای آیفون بدون قطعی

اگر به دنبال یک فیلتر شکن رایگان و ایمن هستید، ما به شما برنامه Strawberry VPN را معرفی می کنیم. تا بتوانید به وسیله آن هر سایتی را به سادگی باز کنید. و از امکانات آن ها به سادگی و به صورت رایگان استفاده کنید. علاوه بر آن در این برنامه هیچ محدودیت حجمی و زمانی وجود ندارد.

سرور های بی نظیر و با کیفیت برنامه Strawberry VPN

این وی پی ان از سرور های بسیار با کیفیتی برخوردار است. که می‌ توانند برای شما اتصالی پایدار و پرسرعت فراهم کنند. همچنین این سرورها در تمامی نقاط جهان پراکنده شده اند. بنابراین با ایجاد یک پوشش سراسری، اتصالی پایدار تر و با کیفیت تر، نسبت به سایر فیلتر شکن ها برای شما فراهم می کنند.

نصب تمام برنامه های موجود در کشور

با دانلود فیلتر شکن استرابری شما می توانید برنامه های مختلف در کشور خود و خارج از کشور را دانلود کنید. و یکی از پرسرعت ترین فیلتر شکن های موجود در کشور همین برنامه است. که با نصب این برنامه به صورت رایگان می توانید تمام برنامه های موجود در کشور مانند تلگرام و اینستاگرام و دیگر برنامه ها را نصب کنید. و از امکانات آن ها به سادگی استفاده کنید.

دارای سرور های رمزگذاری شده

تمام سرور های موجود در این برنامه دارای رمزگذاری های قوی و پیشرفته هستند. و هنگامی که شما به آن ها متصل می شوید، تمام اطلاعات و مواردی که دانلود می کنید رمزگذاری می‌ شوند. تا فقط خودتان بتوانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. و افراد ناشناس حق دسترسی به اطلاعات شما را ندارند. بنابراین با این ویژگی امنیت شما بسیار بالا می رود.

  دانلود pi vpn برای اندروید

Captură de ecran

ایمنی وای فای های عمومی با برنامه Strawberry VPN

اگر بدون اتصال به این فیلتر شکن به مکان های عمومی دسترسی پیدا کنید، تمام اطلاعات شما به خطر می افتد. ولی با اتصال به سرور های ایمن این برنامه و دسترسی به وای فای های عمومی، تمام داده های شما رمزگذاری می شود. تا شما بتوانید به سادگی به هر مکان و اینترنتی که می خواهید متصل شوید و مروری نامحدود و ایمن داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *