دانلود فیلتر شکن Octavia VPN Pro برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Octavia VPN Pro برای آیفون

نسخه اصلی اکتاویا وی‌ پی ان پرو برای گوشی همراه

یکی از فیلتر شکن های عالی در کشور برنامه Octavia VPN Pro است که به شما در دور زدن محدودیت های موجود در کشور کمک می کند. همچنین با اتصال به یکی از سرور های پرسرعت این برنامه شما می توانید هر فیلم و ویدیویی را با بالاترین کیفیت تماشا کنید و از اطلاعات خصوصی خود محافظت کنید.

حفظ حریم شخصی

برای محافظت از اطلاعات خصوصی شما هنگام گشت و گذار در سایت های مختلف این فیلتر شکن بهترین گزینه است. زیرا دارای رمزگذاری های قدرتمند است که تمام اطلاعات شما را خصوصی و شخصی می کند تا هیچ کس نتواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

فیلتر شکن Octavia VPN Pro دارای سرور های سریع

سرور های موجود در این فیلتر شکن تماما از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند و متصل شدن به آن ها برای شما یک اتصال نامحدود و باکیفیت ایجاد می کند. به صورتی که شما می توانید تنها با یک ضربه به سرور های موجود در این برنامه متصل شوید و از مرور در سراسر کشور با سرعت بالا لذت ببرید.

Screenshot image

دسترسی به خدمات برنامه Octavia VPN Pro به صورت رایگان

نصب و استفاده از سرورهای این برنامه کاملاً رایگان است. به گونه ای که شما می توانید این فیلتر شکن کم حجم را بر روی دستگاه‌ های اندرویدی خود نصب کنید. و بدون نیاز به پرداخت هزینه به سرور های موجود در این برنامه که از سرعت بالایی برخوردار هستند متصل شوید.

  دانلود shushu vpn برای اندروید

تماشای آسان فیلم ها

همان طور که در ابتدا گفته شد، شما می توانید فیلم ها و ویدیو های مختلف را با این فیلتر شکن به سادگی تماشا کنید و از سرعت بالایی که این برنامه در اختیار شما می گذارد لذت ببرید. همچنین به علت سرعت عالی که این برنامه دارد شما می توانید فیلم های دلخواهتان را با بهترین کیفیت دانلود کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *