دانلود فیلتر شکن اندروید MaxPlus VPN + رایگان


دانلود فیلتر شکن اندروید MaxPlus VPN + رایگان

دانلود فیلتر شکن پرسرعت مکس پلاس نسخه جدید

اپلیکیشن رایگان و پرسرعت MaxPlus VPN به شما کمک می‌کند تا سانسور های موجود در کشور را از بین ببرید. و بدون هیچ مشکلی برنامه هایی مانند فیس بوک، یوتیوب و تلگرام را باز کنید. علاوه بر آن هنگام اتصال به سرور های این برنامه امنیت شما کاملا تضمین می شود. تا بتوانید به راحتی در سایت های مختلف به گشت و گذار بپردازید.

دانلود فیلترشکن ای اندروید

دانلود فیلترشکن SwoshsVPN Pro برای اندروید

با MaxPlus VPN ناشناس بمانید

هنگام استفاده از سرور های این برنامه، مانند یک سپر ایمنی برای شما عمل می کند، تا امنیت شما کاملا تضمین شود. و بتوانید به صورت کاملا ناشناس در سایت های مختلف به گشت و گذار بپردازید. و از اطلاعات خصوصی و مهم خود محافظت کنید. همچنین در این بین هیچ کس نمی تواند اطلاعات مهم شما را به سرقت ببرد.

اتصال آسان و نامحدود

شما می توانید به آسانی و تنها با فشردن یک دکمه به این وی پی ان و سرور های پرسرعت و قدرتمندش متصل شوید. و بدون ترافیک و پهنای باند نامحدود در سایت های مختلف به گشت و گذار بپردازید. همچنین از اتصال به سریع ترین سرور های موجود در این برنامه لذت ببرید. این فیلتر شکن هیچگاه سرعت اتصال شما را کاهش نمی دهد پس با خیال راحت به آن متصل شوید.

نصب رایگان فیلتر شکن MaxPlus VPN

نصب و دسترسی به این برنامه کاملا رایگان بوده و حتی شما می توانید بدون هزینه کردن به سرور های این برنامه در سرتاسر جهان دسترسی پیدا کنید. با اینکه سرور های این برنامه رایگان است، ولی از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. و هیچگاه اتصال شما را کند یا ضعیف نمی کند. تا شما بتوانید مروری نامحدود و سریع داشته باشید.

  دانلود پروتون vpn کرک شده برای اندروید

Screenshot image

جلوگیری از ردیابی شدن

دانلود و نصب فیلتر شکن مکس پلاس وی پی ان هیچ اطلاعاتی از شما را ذخیره و یا جمع آوری نمی کند و با افراد ناشناس به اشتراک نمی‌ گذارد. بنابراین موقعیت مکانی و اطلاعات خصوصی شما قابل ردیابی شدن نیستند و توسط افراد ناشناس ذخیره نمی شود. پس می توانید بدون هیچ مشکلی به این برنامه متصل شوید و مروری نامحدود و امن در سراسر جهان داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *