دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن G DATA VPN برای اندروید


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن G DATA VPN برای اندروید

فیلتر شکن نامحدود و رایگان G DATA VPN برای کامپیوتر

اگر به دنبال یک فیلتر شکن ایمن و پرسرعت برای دستگاه های اندرویدی خود هستید، پیشنهاد ما به شما فیلتر شکن G DATA VPN است. زیرا این برنامه با سرور های پرسرعت و نامحدودی که دارد، برای شما یک اتصال پایدار و قوی ایجاد می کند. تا بتوانید به وسیله آن هر محدودیتی در کشور خود را از بین ببرید و به خدمات مورد نیازتان به سادگی دسترسی پیدا کنید.

نامحدود بودن تمامی سرور های برنامه G DATA VPN

هر سروری که در این برنامه وجود دارد و شما به آن متصل می‌ شوید کاملا نامحدود هستند. و شما می توانید به هر اندازه که می خواهید برای انجام کارهای روزمره خود از این سرور ها استفاده کنید. بدون اینکه نگران باشید تا اتصال شما قطع و یا ضعیف شود. در نتیجه این برنامه یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن ها برای انجام کارهای روزمره شما به صورت آنلاین است.

Screenshot image

حفظ موقعیت مکانی شما توسط فیلتر شکن G DATA VPN

یکی از کار هایی که این برنامه برای شما انجام می‌ دهد حفاظت از موقعیت مکانی شما است. به این صورت که وقتی این برنامه روشن است و شما به یکی از سرور های آن متصل می‌ شوید، موقعیت مکانی شما به صورت خودکار پنهان می شود و آدرس آن سروری که به آن متصل شده اید به عنوان موقعیت اصلی شما نمایش داده می شود. به همین دلیل می توانید با استفاده از این برنامه از اطلاعات خصوصی خود محافظت کنید.

  دانلود فیلتر شکن Vpn2Share با لینک مستقیم برای اندروید

اتصال آسان به سرور ها

اگر به دنبال یک فیلتر شکن با رابط کاربری آسان و اتصال ساده می گردید این برنامه یکی از بهترین انتخاب ها برای شما خواهد بود. زیرا به سادگی می‌ توانید به سرور های پرسرعت این برنامه متصل شوید.
برای اتصال تنها کافی است سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی آن ضربه بزنید. تا اتصال شما در کوتاه ترین زمان ممکن برقرار شود.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *