دانلود فیلتر شکن رایگان e-VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان e-VPN برای اندروید

نسخه اصلی فیلتر شکن ای وی پی ان

برای دسترسی به سایت ها و برنامه های محدود شده نیاز به یک فیلتر شکن قوی مانند برنامه e-VPN داریم. تا بتوانیم به وسیله سرور های آن به تمام محدودیت های جغرافیایی دسترسی پیدا کنیم. در نتیجه با دانلود این فیلتر شکن، برنامه های سانسور و فیلتر شده برای شما باقی نمی ماند.
همچنین این فیلتر شکن دارای سرور های با کیفیت و متنوعی است که میتوانید به هر کدام از آن ها و با هر نوع اینترنتی متصل شوید. و در سایت های مختلف به گشت و گذار بپردازید.

دانلود فیلترشکن ارکید اندروید

 

دانلود فیلترشکن My Space VPN برای اندروید

رمزگذاری پیشرفته

فیلترشکن ای هیچ یک از اطلاعات شخصی و گزارش­ های مربوط به فعالیت آن­ ها را ذخیره نمی­ کند. همچنین از رمزگذاری پیشرفته استفاده می­کند، بنابراین لازم نیست نگران اتصال امن خود باشید. علاوه بر آن با یک حساب کاربری می­ توانید همزمان از اتصالات نامحدود حداکثر استفاده را ببرید. و این برنامه ، پهنای باند نامحدود و همچنین سرعت اتصال بالایی را به شما ارائه می­ دهد

اتصال آسان به فیلتر شکن e-VPN

این فیلترشکن با جستجو از میان سرور های در دسترس، پرسرعت ترین آن ها را انتخاب و شما را به آن متصل می کند. همچنین استفاده از این فیلترشکن بسیار ساده است و شما با ورود به این نرم افزار فقط کافی است دکمه اتصال را فشار دهید. تا فیلتر شکن شما را به سرعت متصل کند. همچنین به خاطر اتصال آسان و کاربردی اش، کاربر را اذیت نمی کند تا به آسانی بتواند از امکانات برنامه بهره ببرد.

  دانلود فیلتر شکن CandyLink Vpn برای اندروید

 

مرور خصوصی با فیلتر شکن e-VPN

با این فیلترشکن قوی می توانید دسترسی امن و خصوصی به اینترنت داشته باشید. و با ویژگی های امنیتی که دارد یک تونل امن و رمزگذاری شده برای مرور نامحدود خود ایجاد کنید. همچنین با این فیلتر شکن هیچ کس نمی­ تواند داده­ های آنلاین شما را در اختیار بگیرد یا مکان واقعی شما را شناسایی کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *