نصب برنامه جدید C-Prot VPN برای گوشی همراه


نصب برنامه جدید C-Prot VPN برای گوشی همراه

استفاده راحت از سرور های پرسرعت موجود در C-Prot VPN

همیشه برای استفاده از فیلتر شکن‌ ها لازم نیست برنامه‌ های محبوب و معروف را برای خود نصب کنیم. گاهی نیاز است از فیلتر شکن‌ های جدید استفاده کنیم. زیرا این برنامه‌ ها ترافیک کمتری را متحمل می‌ شوند. در نتیجه ما می‌ توانیم به راحتی به آن ها متصل شویم و از خدماتشان استفاده کنیم. یکی از این برنامه‌ ها که تنها ۱۰۰ کاربر فعال دارد، فیلتر شکن C-Prot VPN می‌ باشد. که می‌ توانیم با خیال راحت این برنامه را بر روی دستگاه‌ های اندرویدی خود نصب کنیم.

به دلیل اینکه این فیلتر شکن دارای سرور های مختلف در سرتاسر جهان می‌ باشد. می‌ تواند برای ما اتصالی پایدار ایجاد کند. علاوه بر سرور های پرسرعت این برنامه ویژگی‌ های مختلف دیگری دارد که ما به آن ها اشاره می‌ کنیم.

Screenshot image

برای دریافت اتصالی ایمن در C-Prot VPN ، یک ضربه بزنید

هنگامی که این فیلتر شکن را برای خود نصب می‌ کنید با یک گزینه اصلی روبرو می‌‌ شوید. که اگر یک ضربه بر روی این گزینه بزنید به صورت خودکار اتصالی ایمن برای شما ایجاد می‌ شود. که به وسیله آن علاوه بر اینکه می‌ توانید محدودیت‌ ها را از بین ببرید. باعث می‌ شود که شما بتوانید در محیطی ایمن فعالیت‌ های خود را انجام دهید. چون این برنامه تمامی اتصالات شما را رمزگذاری می‌ کند.

به صورت نامحدود در اینترنت گشت و گذار کنید

علاوه بر آن اتصال به سرور های این برنامه هیچگونه محدودیتی برای شما ایجاد نمی‌ کند. یعنی می‌ توانید به هر اندازه و در هر زمان که بخواهید از سرور های این برنامه استفاده کنید. بدون اینکه نگران باشید که اتصال شما قطع شود.

  دانلود فیلتر شکن Dino Vpn برای اندروید

حفاظت از فعالیت های آنلاین خود به وسیله C-Prot VPN

همانطور که در بالا به این موضوع اشاره شد این فیلتر شکن محیطی ایمن را برای شما فراهم می‌ کند. علاوه بر آن از تمامی اطلاعات موجود در دستگاه شما و فعالیت‌ هایی که در اینترنت انجام می‌ دهید، محافظت می‌ کنند. و نمی‌ گذارد که هیچ شخص ناشناسی متوجه شود که شما در حال انجام چه کاری هستید و موقعیت واقعی شما در کجا قرار دارد.
در نتیجه این فیلتر شکن جدید می‌ تواند یک برنامه عالی برای مرور نامحدود و پرسرعت شما در اینترنت باشد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *