دانلود فیلتر شکن AXE VPN برای آیفون بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن AXE VPN برای آیفون بدون قطعی

لینک دانلود فیلتر شکن AXE VPN نسخه اصلی

اگر محدودیت های موجود در کشور شما را هم اذیت کرده است، و نمی گذارد به سادگی به هر سایتی که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید. فقط کافی است فیلتر شکن AXE VPN را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. در این صورت می توانید به طور کاملا رایگان و بدون به خطر افتادن امنیت اطلاعات خود هر سایتی را باز کنید. و موارد مورد نیاز خود را در آن ها با بهترین سرعت و کیفیت دانلود کنید.

نصب بازی های مختلف با برنامه AXE VPN

باوجود محدودیت ها بسیاری از بازی ها فیلتر شده اند و امکان انجام آن ها وجود ندارد. ولی یکی از کارهایی که این فیلتر شکن برای شما انجام می‌ دهد امکان نصب بازی های مختلف است. زیرا به وسیله سرورهای با کیفیت این برنامه شما می توانید به صورت آنلاین هر بازی که مورد نظرتان است را انجام دهید. و هر بازی یا برنامه ای را به سادگی برای خود نصب کنید و هیچگاه کاهش سرعت اینترنت را تجربه نکنید.

دسترسی خصوصی به سایت ها

اگر نگران به خطر افتادن اطلاعات شخصی خود و رمزهای عبورتان هستید، دیگر جای نگرانی نیست. زیرا تمام سرور های این برنامه رمزگذاری شده هستند و وقتی به یکی از آن ها متصل می شوید، تمام اطلاعاتتان رمزگذاری شده می شوند. بنابراین می‌ توانید با خیال راحت به هر سایتی در کشور دسترسی پیدا کنید بدون اینکه آدرس و موقعیت مکانی شما قابل شناسایی شدن باشد. در نتیجه هیچ شخص ناشناسی نمی تواند به داده های شما دسترسی پیدا کند. و فقط خودتان اجازه دستیابی به اطلاعاتتان را دارید.

  دانلود فیلتر شکن جدید BD VPN PRO + برای اندروید

Screenshot image

ویژگی های رایگان فیلتر شکن AXE VPN

وجود خدمات رایگان در این فیلتر شکن به شما این امکان را می‌ دهد تا بدون نیاز به پرداخت هزینه به سرور های موجود در این برنامه متصل شوید. و به سادگی هر فیلتری در کشور خود را از بین ببرید. علاوه بر آن هر سروری که در این برنامه وجود دارد کاملا رایگان است. و با وجود رایگان بودن به هیچ عنوان از سرعت شما کاسته نمی شود. تا شما بتوانید به سادگی به موارد دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *