دانلود فیلتر شکن SwoshsVPN Pro برای آیفون


دانلود فیلتر شکن SwoshsVPN Pro برای آیفون

نسخه جدید فیلتر شکن رایگان SwoshsVPN Pro

شما می­ توانید با استفاده از فیلتر شکن SwoshsVPN Pro تمام محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. و با خیال راحت به هر وب سایت، سرویس پخش فیلم یا برنامه­ های مختلف در سراسر جهان بدون وقفه دسترسی داشته باشید. همچنین امکان نصب برنامه های مختلف که فیلتر هستند برای شما امکان پذیر می شود و می توانید هر برنامه ای را نصب و استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن بی اندروید

 

دانلود فیلترشکن Orbut Vpn برای اندروید

رمزگذاری اطلاعات شما

این برنامه یک اتصال امن بین دستگاه شما و وب سایت هایی که مشاهده می کنید، برقرار می کند. که با استفاده از این فیلتر شکن تمام ترافیک داده­ های شما از طریق یک تونل مجازی رمزگذاری شده، هدایت می­شود.
در این صورت موقعیت مکانی شما هنگام استفاده از اینترنت پنهان می­کند و آدرس آی پی شما را به عنوان آدرس یک سرور در کشور دیگر نمایش می دهد. در نتیجه همیشه ناشناس باقی می مانید و کسی نمی تواند شما را ردیابی کند.

ویژگی های فیلتر شکن SwoshsVPN Pro

اتصال به اینترنت رمزگذاری شده بدون به خطر افتادن داده هایتان
اتصال ایمن به شبکه­ های وای فای عمومی و خصوصی به صورت حفاظت شده
محافظت از حریم خصوصی آنلاین هنگام مشاهده وب سایت ها
از رهگیری اطلاعات خصوصی خود جلوگیری خواهید کرد.
افزایش سرعت اینترنت هنگام اتصال به سرور های مختلف و نامحدود
دارای سرور هایی در کشور های مختلف سراسر جهان و مخفی کردن آدرس آی پی توسط این سرور ها

  دانلود فیلتر شکن اندروید Octohide Vpn

سرور های نامحدود برنامه SwoshsVPN Pro

این برنامه یک فیلترشکن قوی با پهنای باند نامحدود برا دسترسی روزانه شما است. برای استفاده از این فیلترشکن رایگان نیازی به ثبت نام و یا ورود به سیستم ندارید. بنابراین به راحتی می توانید با یک ضربه به سرور دلخواهتان متصل شوید و از موارد محدود شده به راحتی استفاده کنید.
علاوه بر آن امنیت این فیلترشکن بسیار بالا است. بنابراین به هیچ عنوان اطلاعات خصوصی شما را ذخیره نمی کند و نمی گذارد کسی به آن ها دسترسی پیدا کند. در نتیجه می توانید به سرور های مختلف این فیلتر شکن در کشور های انگلستان، آلمان، استرالیا، هلند، ژاپن و کانادا متصل شوید. و یک اتصال پرسرعت و قوی برای خود ایجاد کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *