دانلود فیلتر شکن سریع و رایگان Speedy Quark Vpn


دانلود فیلتر شکن سریع و رایگان Speedy Quark Vpn

برنامه Speedy Quark Vpn برای اندروید

با توجه به محدودیت های به وجود آمده در سراسر کشور همه ما نیاز به یک برنامه قوی و پرسرعت داریم تا بتوانیم به وسیله آن در سایت های مختلف گشت و گذار کنیم. و به برنامه هایی که دسترسی به آن ها در کشورمان مسدود شده است، دسترسی پیدا کنیم. شما با دانلود فیلتر شکن Speedy Quark Vpn می توانید تمام محدودیت های گفته شده را از بین ببرید و به صورت رایگان و با امنیت بالا از آن استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن بلینک اندروید

 

دانلود فیلترشکن Whoer Vpn برای اندروید

 فیلتر شکن رایگان Speedy Quark Vpn

استفاده از این برنامه بسیار آسان است به صورتی که شما می توانید این برنامه را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. و با روشن کردن آن تمام محدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید. فقط کافی است بر روی سرور مورد نظرتان کلیک کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن اتصال شما با سرعت بالا برقرار شود.

حفاظت از داده های شخصی

استفاده از هر نوعی فیلتر شکنی نمی تواند امنیت شما را حفظ کند، بلکه باعث به خطر افتادن داده های شخصی شما می شود. ولی با نصب این برنامه به شما اطمینان می دهیم که از تمام اطلاعات خصوصی شما به صورت رایگان حفاظت کنیم. و از هک شدن شما توسط جاسوسان جلوگیری شود. به همین دلیل شما می توانید در تمام سایت های مورد علاقه خود گشت و گذار کنید و بدون سوء استفاده شدن، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

  دانلود فیلتر شکن اندروید Vpn Settings

جلوگیری از ردیابی شدن به وسیله Speedy Quark Vpn

شما به وسیله این برنامه و اتصال به سرور هایش می توانید یک آدرس جدید برای خود به وجود آورید. و در این صورت سایت و برنامه ای که می خواهید را مرور کنید و بدون شناسایی شدن، در آن ها گشت و گذار کنید. این برنامه از تمام داده های شما به خوبی محافظت می کند و با تحریم های به وجود آمده در کشور مقابله می کند. فقط کافی است به سرور مورد نظرتان در این برنامه متصل شوید تا مروری ناشناس در تمام سایت ها داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *