دانلود فیلتر شکن Ninja Vpn برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Ninja Vpn برای اندروید

فیلتر شکن پرسرعت قوی نینجا

فیلتر شکن رایگان Ninja Vpn به شما امکان می دهد به وب سایت های مسدود شده دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید ویدیو های سانسور شده در کشور خود را به سادگی با جابجایی به کشور دیگری تماشا کنید. انجام این کار به راحتی به شما امکان می دهد بسیاری از وب سایت هایی را که محتوای آن ها را خارج از کشور مجاز نمی دانند، دور بزنید.

دانلود فیلترشکن چری اندروید

 

دانلود فیلترشکن DR INFOO VPN برای اندروید

دسترسی به سرور های مختلف

این برنامه به شما اجازه می دهد تا به سرور های مختلف در چندین کشور متصل شوید . این سرور ها در کشور هایی مانند ایالات متحده آمریکا، هلند، نیوزلند، ایتالیا، ژاپن، اسپانیا، ترکیه، نروژ، کره جنوبی وجود دارد. کافی است بر روی آن ها ضربه بزنید تا به سرعت اتصال شما برقرار شود .

ارتباط بهتر با فیلتر شکن Ninja Vpn

در این برنامه کاربران می توانند همزمان به چندین اتصال اینترنتی متصل شوند. به این ترتیب، فرد از افزایش پهنای باند و تاخیر کمتری برخوردار می شود. در کل، این عمل به معنای ارتباط بهتر و قابل اعتماد تر برای شما است.

اتصال به اینترنت با سرعت بالا

این فیلتر شکن اتصال اینترنت شما را سریع می کند . همچنین اگر شبکه وای فای شما خیلی کند باشد، شما را به یک اتصال تلفن همراه 3G یا 4G هدایت می کند. به این ترتیب، ممکن است هرگز متوجه مشکلی در اتصال اینترنت خود نشوید و با سرعت بالا سایت ها را مرور کنید.

  دانلود فیلتر شکن Sharp Vpn با لینک مستقیم

رمزگذاری داده های شخصی شما

نینجا وی پی ان به طور هوشمند ترافیک آنلاین شما را بین تمام اتصالات اینترنتی موجود توزیع می کند تا عملکرد مطلوبی داشته باشد. همچنین تمام داده های شخصی شما را رمزگذاری می کند تا بتوانید در سرتاسر اینترنت مروری ایمن را تجربه کنید.

افزایش ایمنی با فیلتر شکن Ninja Vpn

یک اتصال فوق العاده ایمن را برای شما به وجود می آورد تا تضمین کند که هیچ کس به اطلاعات حساس شما دسترسی ندارد. همچنین این برنامه در پس‌ زمینه اجرا می‌ شود، به همین دلیل داده‌ های به اشتراک گذاشته شده توسط همه برنامه‌ های نصب شده را ایمن می‌ کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *