دانلود فیلتر شکن DEX VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن DEX VPN با لینک مستقیم

نسخه اصلی برنامه دِکس وی پی ان بدون محدودیت

یکی از پرسرعت ترین فیلتر شکن ها برای گوشی های اندروید و کامپیوتر ها برنامه DEX VPN است. زیرا این برنامه هزاران سرور در کشور های مختلف دارد تا شما بتوانید به آن ها متصل شوید و به صورت نامحدود به سایت های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. همچنین امکان تماشای تمام فیلم های خارجی و سانسور شده با کیفیت و سرعت بالا برای شما امکان پذیر می شود. در کل هیچ محدودیتی در کشور با این برنامه و سرور هایش، دیگر برای شما وجود نخواهد داشت.

دانلود فیلترشکن نیو نود اندروید

دانلود فیلترشکن DotVpn برای اندروید

حفاظت از داده های شخصی

وقتی از برنامه دکس وی پی ان استفاده می‌ کنید، تمام داده‌ های خصوصی شما ایمن می شوند. و بدون اینکه دستگاه شما در معرض خطر قرار بگیرد می توانید هر سایتی را باز کنید.
بنابراین با نصب این برنامه امکان دسترسی نامحدود به سایت ها برای شما فراهم می شود. و می‌توانید به تمام وای فای های عمومی متصل شوید و مروری امن داشته باشید.

سرور های رمزگذاری شده برنامه DEX VPN

سرور های این فیلتر شکن مجهز به رمزگذاری درجه نظامی هستند و داده ها و حریم خصوصی شما را کاملا ایمن می کنند. به صورتی که می‌ توانید از شبکه‌ های عمومی، وای‌ فای های ناامن، داده‌دهای تلفن همراه و تمام اینترنت های موجود در کشور استفاده کنید.‌ و بدون اینکه موقعیت و امنیت شما به خطر بیفتد، می‌توانید از دسترسی به اینترنت امن و نامحدود در هر زمان و هر مکان لذت ببرید.

  دانلود فیلتر شکن PureVpn نسخه مود شده

روش اتصال به برنامه DEX VPN به صورت رایگان

علاوه بر ویژگی های گفته شده استفاده و نصب برنامه دکس وی پی ان بسیار آسان است. به گونه ای که می توانید نسخه جدید این برنامه را توسط لینک های مستقیم دانلود کنید سپس بدون ثبت اطلاعات برنامه را روشن و استفاده کنید. فقط باید سرور مورد نظرتان را انتخاب و روی آن کلیک کنید و تمام شما متصل شده اید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *